Lista ocen Mitsubishi Outlander I 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW 2003-2006 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~anonim mazowiecki
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
UUUUUU totalna porażka i jeszcze raz porażka . Przy przebiegu 40 tys km. zaczęło skrzypieć z tyłu jechało się jak żukiem , koła pochyliły się do wewnątrz dodam, że nie jeździłem po terenie po asfalcie na oryginalnych kołach 16, no cóż musiałem naprawić ale jak odwiedziłem serwis to mi włosy stanęły dęba górny wahacz tylko 750 zł x 2 , dolne łączniki odpowiedzialne za geometrię po 650 zł , śmieszna tulejka 150 zł normalnie szok oczywiście nie...
~Tommi38
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
Sztywno i pewnie. Trwałe elementy zawieszenia nie drenują kieszeni właściciela. Wiele zależy od stylu jazdy oraz zwykłego myślenia za kierownicą. Przy kiepskiej drodze warto zdjąć nogę z gazu a zaoszczędzimy sporo (paliwo + szybszy remont zawieszenia) więcej niż wartość tego czasu, który zyskamy goniąc bez sensu.
~gift
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
na razie mam doświadczenia asfaltowe. Pomimo stałego napędu prowadzi się dość niespokojnie. Mój poprzedni SUV z esp jechał jak po sznurku. Trochę dziwne w Outku, bo Miśki są znane z precyzyjnego układu jezdnego np.Lancer z silnikiem 2.0 jedzie też jak po sznurku
~Joe
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
Rewelacyjnie trzyma się drogi! Jeździłem różnymi autami i to zdecydowanie wypada najlepiej. Po wymianie opon całorocznych na typowe zimówki - można cuda wyprawiać w zimie - duża frajda z jazdy!
~marek
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
Głośne zawieszenie.twarde co jest plusem i minusem.staly naped na 4 kola.prosty.bez elektroniki.ale ta korozja elementow zawieszenia! Niedopuszczale!
~sachiel
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
Słaby w manewrach na parkingu, za mały promień skrętu i trochę topornie się zachowuje, ale to też przez rozmiar
~MICHAŁ
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
Niski punkt cięzkości i zwieszenie jak z osobówki robią swoje. Jest zestrojony do sportowej jazdy. Już sam wyglad robi swoje.
~Marek
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
Mimo ze suv to sztywno ( na plus prowadzenie w zakretach) i głośno
~ms
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
jak po szynach na asfalcie. jalk terenówka po trdniejszych bezdrożach
~Waldi
Terenowy 2.4 i 16V 4WD 160KM 118kW
jak przyklejony ! latwe w naprawie zawieszenie