Lista ocen Nissan Almera I (221) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 384 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dominik S.
Sedan 1.4 87KM 64kW
47 tysięcy kosztowało nowe auto. Mistrz w kategorii cena/jakość, obecnie jest to dalej aktualne- za 5-8 tysięcy mamy niezawodny i przestronny samochód, wymagający jedynie np. wymiany progu. To nic w porównaniu z kosztami i problemami, jakie generują podobne wiekowo auta europejskiej konkurencji.
~k.c.
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
Jest to bodaj najlepszy stosunek jakości do ceny. Trzeba pamiętać, że Nissany z tamtych lat są trochę niedoceniane na rynku. Uchodzą za mniej prestiżowe jak Honda czy Toyota. Zakładam, że Civic, 323 czy Corolla są równie świetnymi samochodami jednakże są trochę droższe i trudniej je znaleźć.
~WojtekJT
Hatchback 1.6 SR,SLX 90KM 66kW
Napiszę tylko tyle: na same naprawy/serwisy/rutynowe przeglądy/utratę wartości poprzedniego samochodu wydałbym w ciągu roku pewnie więcej niż na zakup tego plus to wszystko co powyżej. W takich samochodach liczy się bezawaryjność, a ten mój tą cechę posiada. Dlatego go kupiłem i się nie zawiodłem nawet w 1%!
~Drzazga
Sedan 1.4 GX,LX 75KM 55kW
Jak na swoją niezbyt wygórowaną cenę, samochód oferuje właściwie bezawaryjną jazdę. Gdybym miał kupować to auto jeszcze raz, to kupiłbym z klimatyzacją - tego czasem brakowało mi latem. Są zapewne wygodniejsze auta, ale jak na tą cenę moim zdaniem jest dobrze.
~Wieszak_2007
Hatchback 2.0 D 75KM 55kW
Nietanie auto, ale warte każdej ceny. Odpłaca się podczas eksploatacji. Nietypowe części sporo kosztują, ale to nic. Nie masz wrażenia, że musisz coś sprawdzić przy samochodzie, że musisz coś skontrolować, że coś jest do zrobienia. Bo nie jest. Super uczucie.
~froniu1983
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
4 x airbag, abs, elektryka, klima, centralny zamek, szyberdach... sporo jak na rocznik 1998. Gdy miał 10 lat to dałem za niego... 10000 pln :P Kółka się kręcą, na łeb nie pada, wszystko działa, jest ok, polecam mimo wszystko, szkoda że takie wolne... a ja i tak chce 330i :P
~rydzyk_
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Chyba nie można kupić nic tak taniego jak Almera N15, co daje nam takie poczucie bezpieczeństwa że zawsze dowiezie nas na miejsce:) Jest jaki jest, ale koła się kręcą, silnik nie psuje, a i na głowę deszcz nie pada:) W tej klasie cenowej Golf III i Astra F nie dorasta mu do pięt:)
~ałć
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Samochod nie jest bardzo popularny w Polsce. Prym wiodą Golfowozy z pod wiejskich remiz, Vetry A do polenia gumy pod Giesem. W sumie to dobrze, gdyz nie kradna, Almere mozna kupic za naprawde rozsadne pieniadze. Jakoś wykoanian też jest naprawde na wysokim poziomie
~donC (dc@ny.pl)
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Almery są trochę droższe, niż Fordy czy Ople z tego samego rocznika, ale za to można zapomnieć o wizytach w warsztacie. Po założeniu instalacji gazowej (spalanie), konserwacji podwozia (korozja) jedynymi kosztami, jakie się ponosi, to paliwo i bieżąca eksploatacja.
~horilka
Hatchback 1.4 S,GX,LX 75KM 55kW
Zdecydowanie tańszy niż Toyota i Honda o VW nie wspomnę. Może nie jest tak ładny i popularny, może troszkę słabsza blacha niż w Toyocie i silnik niż Hondzie, ale to auto kompromisów, zwłaszcza gdy chodzi o cenę. Można oszczędzić zarówno przy zakupie jak i w eksploatacji.