Lista ocen Nissan Qashqai II (97) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BELO72 Arkadiusz Zierek
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Na te gabaryty i moc auto spala mało paliwa, stosunkowo tanie serwisowanie. Przegląd w ASO z klimatyzacją około 1400zł.
~lpaj
Crossover Facelifting 1.7 dCi 150KM 110kW
Pali mało, średnio komputer pokazuje mi 6,2 l/100 km. Przy spokojnej jeździe około 90 km/h spalił mi 4,8 l/100 km.
~Maks
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Pierwszy przegląd: 900 zł. Ubezpieczenie oc/ac/nnw: 1.540 zł. Do tego żadnych problemów i awarii. Więc o czym tu mówić?
~Tata
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Niskie. Pali niewiele przy spokojnej jeździe. Jeżeli kierowca zacznie jeździć dynamicznie, to spalanie istotnie wzrasta.
~Kamillo40
Crossover 1.6 DIG-T 163KM 120kW
Dokładnie nie są mi znane ale auta tej ciężkości i wysokości trochę palą. Nissan chyba nie jest tani w przeglądach.
~Kertoip
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Trudno powiedzieć mam go zbyt krótko na paliwo wydaję bardzo mało,koła zimowe kupiłem nieco drożej niż do std.auta gdzieś o 20%.
~Mariusz
Crossover Facelifting 1.3DIG-T 140KM 103kW
Po przejechaniu 50 tys km jest bardzo dobrze, tylko przeglądy gwarancyjne i wymiany eksploatacyjne.
~Kristov
Crossover 1.2 DIG-T 115KM 85kW
Jedyny plus, że sporo wymieniają na gwarancji bez gadania. Mają świadomość słabej jakości chyba.
~Jahu
Crossover 1.6 dCi 130KM 96kW
Poza częściami eksploatacyjnymi i paliwem (zachodnie paliwo) na chwilę obecną dodatkowych kosztów brak.
~k6ainolop
Crossover Facelifting 1.6 dCi 130KM 96kW
Silnik oszczędny. Normy podawane przez producenta trochę zaniżone w porównaniu do rzeczywistych.