Lista ocen Opel Astra F (878) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1561 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~asassello- Jel.Góra
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
jako wół roboczy jest ok, jako rodzinny tez nie zawiedzie, bagaznik dośc duzi i klapa ułatwia jego wykorzystanie, warto szczeg sprawdzic stan techniczy przy kupnie, bo wiele aut jest mocno zniszczonych
~KP
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Ceny są zbyt wysokie, ale jeżdże nią i kiedyś będę musiał sprzedać więć nie postawię jej w tym punkcie dwóji. A NAPOWAŻNIE POWINNY BYĆ TROCHĘ NIŻSZE, ALE NIE WIELE W SUMIE OPEL ASTRA JEST TO NIE ZŁY SAMOCHÓD.
~DoPrze
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
ople nigdy nie były tak dobre, ani tak drogie jak inne niemieckie auta. kupienie dwu, trzy latka dla kogoś kto chce w miarę komfortowo i tanio jeździć może być przysłowiowym trafieniem w dziesiątkę.
~Marcin Nalepa
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Oceniam na 5, bo po tym co ten samochod przeszedl i po tym ile ma latek, trzyma sie jak nowy. Nic oprocz lania bezyny i okresowych przegladow w zasadzie po tylu latach nie trzeba bylo robic.
~cejro
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Bardzo zależy od upodobania, można znaleźć w tej cenie auta wygodniejsze, lepiej prowadzące się, oszczędniejsze, ale trzeba wybierać zawsze między czymś. Astral jest przeciętny
~Blofeld
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Ceny niskie. Świetna alternatywa dla autek klasy B, jak Polo i Corsa. Żona ma Polo 6N2 r. 2000 i auto jest prawie pod każdym względem gorsze a kosztuje więcej. Tania eksploatacja
~Majner
Hatchback 1.6 Si 100KM 74kW
Auto kupiłem za 3tys gaz założyłem za 1500, zwrócił mi się po 10tys. Mało jest aut które mało kosztują przy zakupie i mało podczas eksploatacji, a astra jest jednym z nich
~owca
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Kupiłem samochód powyżej średniej ceny tego rocznika na rynku wtórnym, ale od zaufanej osoby, która sama sprowadzała go z Niemiec wiele lat temu. Astra nigdy mnie nie zawiodła.
~opel95
Hatchback 1.6 i 71KM 52kW
Cena ~ 3000-6000 Mozna znalesc egzemplarze z: elek. lusterka, elek. szyby, dwie poduszki, klimatyzacja, abs , wspoamganie kierownicy, fajne radio, alum felgi.
~Barnaba Z JaworU
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Za niskie pieniądze można mieć dobre auto,które mało pali.Ale nie kupiłbym go jeszcze raz z racji,że za mało miejsca,diesel będzie bardziej niezawodny niż gaz,brak klimy.