Lista ocen Opel Astra F (878) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1561 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Za śmieszne pieniądze można kupić fajne, jeszcze w miarę zgrabne (mimo upływu nastu lat) autko. Oceniając zawsze trzeba brać pod uwagę, że kosztuje mniej niż rower z dobrej półki.
~michalekr32
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
Stosunek ceny do jakości? Po prostu rewelacja, fajne autko, w miarę bezawaryjne tak naprawdę za grosze :) szczerze polecam asterkę każdemu jako jego pierwsze autko :)
~OPL
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Dużo auta, za niewiele pieniędzy. W tej cenie zdecydowanie warto poszukać Opla, niż oglądać się w stronę aut francuskich, czy też w lwiej większości mocno już zużytych VW.
~Loki
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Za te pieniądze nie śmiałbym wymagać niczego więcej. Jeżeli ktoś mówi o niskiej mocy, słabym wyposażeniu podstawowym, to niech spojrzy na cenę katalogową podstawowej wersji.
~Michasz...
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jako nowy był naprawdę niedrogi. Ceny używanych są po prostu śmiesznie niskie,po części ze względu na popularność na rynku wtórnym. Naprawdę Dobry stosunek ceny do jakości.
~mar
Kombi 1.7 D 57KM 42kW
W zakupie trochę drogie te astry, ale wg. mnie bardziej przyjazne dla uzytkowników niż np. GOLF z tamtych lat, może mniej trwale ale za to duzo przyjemniejsze cichsze i ladniejsze :)
~El_Bobo
Hatchback 1.6 i 16V 100KM 74kW
astra która nie jedzie a pali 20 litrów kosztuje 5k a honda za 1,5k zł może lepiej nie wygląda ale tyle nie pali i jest bardziej niezawodna, nie polecam tego smochodu
~Mateusz
Kombi 1.6 i 16V 100KM 74kW
Za 6000 może to i dobry wybór ale nie z silnikami ecotec!!!!!!!!!! Ja swoją sprzedam i przesiadam sie do japończyka!! Nie psują tak zdrowia jak te niemieckie wynalazki.
~Rafi
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
ceny części niskie, duzy wybór uzywanych części ponieważ astry ci u nas dostatek gdybym siecofnąl w czasie kupił bym ten model jeszcze raz ale młodszy i bardzie j zadbany
Dziennik kosztów dla Opel Astra F
6,6
8,1
9,7
~tux1012@op.pl
Sedan 1.4 Si 82KM 60kW
Za ok. 5-7 tys. można nabyć samochód w bardzo dobrym stanie technicznym, praktycznie bez rdzy. Wg mnie Golf III jest mniej komfortowy (jeżdżę oboma autami) oraz jest droższy w zakupie.