Lista ocen Opel Astra F (878) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 1561 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tony
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Spróbujcie mi znależć za ta cene auto które, jednocześnie powtarzam jednocześnie będzie bardziej: - oszczędne - bezkorozyjne - wygodniejsze - zwnniejsze - ładniejsze - i z gazem Życze szczęścia :)
~Farmeer
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
jak dla mnie bomba.. za te autko pod koniec 2006 roku dałem 4,5 tyś zł. po zarejestrowaniu, opłaceniu, wymianach płynów i rozrządu wyszło 6,5 ale takiego stanu w polsce bym nie dostał więc się opłacało.
~Dziadek
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Za cenę, w jakiej te samochody są dostępne na rynku, nie widze innego auta spełniającego oczekiwania zarówno młodego kierowcy jak i rodziny, dla której ważna jest funkcjonalność pojazdu (kombi)
~mark-sadowski@wp.pl
Hatchback 1.8 i 16V 125KM 92kW
auto sprowadzone z Niemiec z serwisu Opla,wersja CD dobrze wytłumione,silnik o krótkim wypuście tylko półrocznym o mocy 125 KM,pełne wyposażenie bez klimatyzacji,mam je 8 lat i żadnych poważniejszych usterek.
~Wojtekbiałystok
Hatchback 1.7 TD 82KM 60kW
Relacja dobra, samochód godny polecenia, ale trzeba uważać na wczesne ogniska korozji - I TYM SIĘ ZAJĄĆ OD RĘKI ! - bo jak minie zima , to już będzie po balu i element np. drzwi do wymiany.
~Jeżo
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
wydaje mi sie że astry stoją zbyt nisko biorac pod uwagę że to tak naprawde bardzo fajne autka. W swojej klasie ustępują tylko nieznacznie golfom. Gdyby była lepsza blacha i silniki TDI to co chcieć więcej???
~karol
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
i tu jest naprawdę cool za astrę z tego roku trzeba dać (16v) 13000 po kalkulacji żaden inny samochód przy tej dostępności zamienników nie jest tak miły i przyjemny w eksplpoatacji i koniecznie z lpg
~Kula
Hatchback 1.7 TD 68KM 50kW
c.d. i korozja co dziwne nie na progach ani błotnikach tylko drzwiach pod szybą. Ogólnie moze byc zawsze latwiej sprzedac opla niz nissana. Ale z pewnoscia niekupie wiecej nic niemieckiego.
~antyOPLAK
Cabrio 1.6 i 71KM 52kW
Z reguły niewarte ceny, chyba że ktoś sprzedaje naprawde tanio. Dla np. handlowca kupno wersji kombi z silnikiem wysokopręznym za kwotę nawet poniżej 8.000 zł jest chyba atrakcyjne ..... ????
~ElvisTcb
Hatchback 1.7 D 57KM 42kW
Jakość dobra. Jedynym mankamentem są kiepsko zakonserwowane blachy i częsta korozja w oplach. Trzeba regularnie myć auto z soli w zimie stosunek do ceny w sam raz. Moim zdaniem się opłaca