Lista ocen Opel Astra F Sedan 1.4 i 60KM 44kW 1991-2002 (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 114 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lvlaras
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Rdza, rdza i jeszcze raz rdza. Uwielbia biodegradować prawe nadkole, progi, krawędzie drzwi, krawędzie maski i klapy bagażnika, podłogę, podłużnice - dosłownie wszystko. Znaleźć egzemplarz z małą ilością rdzy (bo bez nie istnieją) graniczy z cudem. Poza tym ok.
~Gr0t
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Gnije, i to na potęgę. Dziury, ruda przy nadkolach, w okolicach klapki wlewu paliwa i bagażnika. Do tego już oba amortyzatory odwiedziły przestrzeń bagażnika (słabe kielichy). Jednak na plus progi, auto podnoszę lewarkiem bez obaw.
~luckyshot69
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Ja daję 4, ze względu na brak jakiejkolwiek rdzy w swoim egzemplarzu, natomiast wiemy wszyscy że rdza pochłania większość tych Astr. Gdyby nie korozja to z tymi silnikami te auta byłyby wieczne.
~MD
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Generalnie te Ople lubią rdzę ale mój egzemplarz jest w bardzo dobrej kondycji, tylko na progach widać wykwity. Wniosek z tego taki, że jeżeli się o niego dba to dużo wolniej rdzewieje.
~Pozytywny
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Wszystko dobrze jak to w niemieckim dawnym aucie, tylko musiałem pozbyć sie u zarodka pierwszych wyprysków na tylnych nadkolach więc 4 gwiazdki.
~Damian1984
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jak wiadomo ruda się pokazuję ale wiek robi swoje
Opel Astra F Sedan