Lista ocen Opel Astra F Sedan 1.4 i 60KM 44kW 1991-2002 (64) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lukasz520
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jeżeli ktoś nie zajeździł auta i przynajmniej raz na kilka lat wymienia kable świece itp. to Astra nie psuje się wcale, jedynie korozja postępuje z prędkością często zastraszającą.
~Pozytywny
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Prawie idealnie. Jedyne co sie zepsuło to sterownik od nawiewu że działało tylko na 3,4 i zgnił tłumik. Myśle że w pełni zasługuje na 4 gwiazdki.
~ijaijao
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jestem zadowolony z tego samochodu, tylko hipokryzja zmusiła by mnie do napisania czegoś innego. Za cenę zakupu rzędu 3800 zł nie można było trafić lepiej
~Volken
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Małe drobiazgi są charakterystyczne dla używanych samochodów. Przez ostatni rok wymieniłem dość dużo części, jednak były one śmiesznie tanie.
~Stig210
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
W zasadzie w moim egzemplarzu nic się nie psuje notorycznie. Naprawa zamka to chyba wszystko co nawaliło a nie powinno. Lubi przepalać żarówki w reflektoach
~Paweł 76
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
podczas rocznego użytkowania (20 tys. km) wymieniłem: uszczelkę pod miską, linkę od sprzęgła - pękła podczas jazdy, szczęki hamulcowe, 2 żarówki,
~jarek.jaguscik@wp.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Na szczęście posiadając książkę "Jeżdżę i naprawiam ...." drobne usterki sam usuwam. Astra F to prosta konstrukcja i tym sporo nadrabia.
~tadek
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Totalna przeciątnota. W niektórych miejscach rdza, dwa razy padł termostat, hydropopychacze zaworów dzwonią, kupe innych pierdół - głównie elektryka.
~canisRC
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Zbyt mało tego było aby się przejmować, nigdy nie zepsuł się jakiś drobiazg, który uniemożliwiłby dalszą jazdę bez przejmowania się tym.
Dziennik kosztów dla Opel Astra F Sedan 1.4 i 60KM 44kW
8,1
9,3
~luckyshot69
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jeśli chodzi o drobiazgi to absolutnie nic, wszystko działa jak należy. Też fakt, że nie ma co się tu psuć hah
Opel Astra F Sedan