Lista ocen Opel Astra H (59)

~kierowca
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Auto jest przestronne, dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, duży bagażnik jak to w kombi, dobrze trzyma się drogi, jak dla mnie dobre tłumienie nierówności na drodze, mimo dużej długości daję się nim łatwo manewrować, dobre światła, dobra jakość dżwięku z systemu audio, dobre hamulce, i układy kontroli trakcji ESP, bezpieczeństwo - \"dużo\" poduszek - dają poczucie że w razie czego może się udać przeżyć. Nie jestem fachowcem od...
~filippo5050
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
W mojej opinii genialny samochód. Wszystko czego potrzebuję, dobry zarówno dla jednej osoby jak i dla małżeństwa z dzieckiem. Pakowny praktyczny przy tym całkiem dynamiczny przy czym silnik zmieniłbym jednak na wersję 120km.
~preux
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Mi to auto pasuje mimo kilku niedociągnięć uważam że wypada lepiej na tle konkurencji jaką napewno jest passat i mondeo, jedynie Focus i mazda 6 tutaj niewiem jak technicznie i doznaniowo to ocenić ale moja astra podoba mi sie z wyglądu bardziej. Więc ogólnie polecam to auto ma naprawde dobry silnik, reszta tez na Dobrym poziomie. Zrobiłem sobie teraz taki rachunek zakupu i wyszło mi że dobrze zrobiłem kupując to auto.
~RoyRoy
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Powiem tak: chyba nie wzialbym obecnie diesel\'a, ceny paliwa, zuzycie nie przewazaja za ropa jak kiedys. Po drugie, ja ten samochod naprawde znow bym kupil, gdyby nie fotele. CZytajac opinie innych, badz rozmawiajac z wlascicielami innych marek, wiem, ze nie ma idealnego samochodu obecnie, trzeba tez miec szcescie do modelu. Natomiast fotele to nie jest kwestia szczescia. Dla mnie nauczka na przyszlosc, aby w moim kolejnym samochodzie...
~thefamine
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Samochód udany, bardzo ładny, dobrze się nim jeździ, wady jak to każde auto ma, ale zalet jest więcej, w wersji kombi tez pojemny. Nie jest to samochód który lubi EKOdriving. Bardzo dobre hamulce. Zawieszenie dobrze znosi polskie drogi.
3,7
~Paweł z mazowieckiego
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Poza usterkami, o których pisałem nie miałem z asterką większych problemów, jeździ mi się nią wyśmienicie, a funkcja \"SPORT\" pozwala na lekko rajdowe odczucia z jazdy. Moim zdaniem autko godne polecenia, praca zawieszenia i hamulcy rewelacyjna!!!! Z problemami jakie miałem poradziłem sobie sam w własnym warsztacie.
~rafix
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Ogólna ocena 4,5 pkt, ale nie ma takiej opcji więc daję 4 pkt - wnioski można wyciągnąć z kolejnych komentarzy. Nie jest to luksusowa limuzyna, ale też nie musi nią być. Spełnia swoją rolę w bieżącej eksploatacji i jestem z niej zadowolony.
~Piotrrr
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Samochód jest po prostu dobry. Jest wygodny (super fotele), dobrze wyposażony, dobrze się prowadzi i jak na tą generację jest w miarę prosty (co za tym idzie niedrogi w eksploatacji). Jeżdżę nim ponad 6 lat i przez ten czas nigdy mnie nie zawiódł. Jedyna rzecz jaka mnie w nim tak na prawdę denerwuje, to wyciszenie. Silnik na wyższych obrotach jest dość głośny - szczególnie w porównaniu z autami zasilanymi benzyną.
~Bartłomiej
GTC 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Od początku zakupu aż do teraz nie mam czego żałować. Bardzo dobrze mi się jeździ astra. Jest dynamiczna, zwinna, łatwo nią zaparkować. Wersja 16v. Nie jest awaryjna. Wszystko w niej robię na bieżąco przez co raczej nie powinna mnie zaskoczyć i doprowadzi mnie z punktu A do B.
~G
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Praktyczny i wygodny samochód. Bardzo trwałe zawieszenie. Silnik mimo niewielkiej mocy daje radę. Auto dobrze przyspiesza i jest elastyczne. Nie męczy się w górzystym terenie. Spalanie w okolicy 6l/100km. Oczywiście jeżdżąc oszczędnie można zejść na 5. Nigdy nie przekroczyłem 7,2 l/100km. W mojej wersji (Cosmo) są bardzo wygodne fotele z dobrym trzymaniem bocznym i tapicerka półskórzana. Na minus słabe wyciszenie. Generalnie dobre auto dla...