Lista ocen Opel Astra H (141)

~Adam
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Przy mojej dosyć ciężkiej nodze (większość czasu but, bo ten silnik jest dla mnie ciut za słaby) moje średnie spalanie miasto/trasa to ok 12l LPG. Oczywiście przy długiej jeździe autostradą V-maxem (ok 190km/h) potrafi spalić nawet i 17litrów na setkę :) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Kris
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Długo szukałem auta w tym segmencie i padło na Astrę H. Jestem bardzo zadowolony.
~pawel
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
ogolnie ok ,na trasie denerwuje brak uchwytow na kawe. W górach po zakrętach krótka trasa dom-praca autko bardzo dobre. Jak dla mnie silnik żwawy niezawodny i nawet ekonomiczny. minus to korozja i skrzynia słaba.
~areks@zagiel.com.pl
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Całokształt oceniam na 4,5. Przecież nikt nie jest perfekcyjny.
~Krakus
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Porządne, bezpieczne i bezawaryjne... tak w skrócie można powiedzieć o ASTRZE!!!
~Kristopulis
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Spisuje się na medal. Wystarczająca, dynamiczna jednostka do napędu ciężkiego kombi. (Silnik)
~artur 1838
GTC 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
bardzo wygodne auto
~Słoniu
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Doskonała jest dość duży a mimo wszystko jest wygodnie. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Jacek
Kombi 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
O niebo lepszy niż w poprzedniczce, dobre trzymanie na zakretach (Układ jezdny)
Dziennik kosztów dla Opel Astra H
6,3
8,6
9,5
~harvester
Hatchback 5d 1.6 Twinport ECOTEC 105KM 77kW
Auto w rodzinie od nowości. Przebieg 116 tys i nigdy żadnej awarii (poza żarówkami). Auto pod niemal każdym względem dobre - nie wybitne, nie kiepskie.