Lista ocen Opel Corsa B Hatchback (414) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 601 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~silleigiah
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Padło sprzęgło, cewka zapłonowa, reszta to eksploatacja i wymiana zużytych już części, jednakże ceny części nie załamują.
~wadimek
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
jak na tyle przejechane to niema co narzekać. Wiadomo auto stare. ale są wadę techniczne np. jak pękające słupki w 3d nadwoziu.
~ŁoRŁ
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Posypało mi się sprzęgło - i to podczas wyprzedzania TIRAa! Był strach, ale auto ma swoje lata i zachcianki ;-)
~Grześ
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
raz tylko miałem tylko wymiane drązkow kierownicy i jeszcze czegos ale juz nie pamiętam bo było to 2 lata temu
~KosmyNauta
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Nie było żadnych problemów. Profilaktycznie od razu po zakupie wymieniony rozrząd i wszystkie oleje. Oby tak dalej.
~Marek
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Przejechałem nią jakieś 40tys i mialem pęknietą sprężynę z tyłu, wymieniałem przepływomierz więc nie jest żle.
~cichy
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
mam go niecaly rok i na poczatku wymienilem chlodnice koszt 500zl, i niedawno amorki i sprezyny z tylu koszt 300zl
~Sanek hazard_1986@o2.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
jak narazie to brak poniewaz usterki przy takich małych przebiegach praktycznie nie występują!!! na 100 % bezawaryjny:-)
~Łukasz "che"
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
wymiana uszleki pod glowica, wymiana wezy ukladu chlodzenia i czesci instalacji elektrycznej, niestety wiek zrobil swoje.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback
6,2
7,1
8,7
~Krzysiek (Mothman) kbthor@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 Si 82KM 60kW
Mam ten samochód od nowości, serwis co 15 000 km, może to dzięki temu nie odwiedzam serwisów pomiędzy przeglądami.
Opel Corsa B Hatchback