Lista ocen Opel Corsa B Hatchback (414) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 601 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adzik
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
akurat w moim przypadku to lista jest dosc dluga(przeplywomierz,silnik krokowy,czujnik polozenia walu korbowego,2xsprzeglo,naprawa wspomagania
~Sympatyk marki
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Dmuchnięta uszczelka pod głowicą. Przerdzewiała rura od tłumika urwała się w czasie jazdy razem z ostatnim tłumikiem. Spalona pompa paliwa.
~Gelo
Hatchback 1.5 D 50KM 37kW
Pękła mi głowica - to był niemały wydatek, często padają świece (poważne bo 2 razy w roku to już niemały wydatek), nieszczelna pokrywa zaworów.
~Adam S.
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
przy odpowiednim serwisowaniu autka na bierząco, utrzymaniu odpowiedniej ilosci plynow, auto naprawdę potrafi odwdzięczyć się niezawodnością.
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Powazne to z mojej winy spalilem pompe paliwa bo mam jeszcze LPG jesli mozecie do dajcie sobie przekaznik by odlaczal ja gdy jezdzicie na Gazie
~chuda
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
narazie nie bylo usterek, leje do baku i jezdze, no moze jednym mankamentem sa wycieraczki z przodu, zatrzymuja sie kiedy chca i w jakiej pozycji
~dante1999@op.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
nie spotkalem sie z taka reguralnie chodze do mechanika koszt czesci jest zadowalajacy place do maks 100zl za pare pierdolek a czesciej bywa mniej.
~Olo36
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
zawór EGR, przepływomierz, silniczek krokowy. Ale fakt nigdy nie stanął, zapaliła się cholerna pomarańczowa kontrolka (zwiastun kosztów!) i tyle.
~woj
Hatchback 1.0 12V ECOTEC 54KM 40kW
Wymiana niektórych elementów w ASO może być dość kosztowna - i wtedy z drobiazgu robi się nagle 1500 PLN, ale da się to obejść korzystając jedynie z diagnozy.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback
6,2
7,1
8,7
~pawelekm28@o2.pl
Hatchback 1.4 16V ECOTEC 90KM 66kW
Poważne usterki, jakie miałem, zawsze były spowodowane przez gaz :( i teraz jeżdżę już tylko na benzynie, bo razem z naprawami to się bardziej opłaca.
Opel Corsa B Hatchback