Lista ocen Opel Corsa B Hatchback (414) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 601 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pizzaman
Hatchback 1.7 D 60KM 44kW
Raz na jakiś czas zdarzają się, ale nigdy nie trafiły mi się bez przyczyny (oznak) najczęściej wynikały przez zaniedbanie, a naprawa ich nie bolała aż tak.
~Mateusz12443
Hatchback 1.2 16V ECOTEC 65KM 48kW
Jedyną usterką, która unieruchomiła mój samochód było zwarcie na kablach idących od akumulatora. Poza tym samochód do tej pory spisuje się rewelacyjnie.
~wojo
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
zawieszenie przód tył wymiana, karoserie zżerała rdza jak korniki drewno, problemy z elektryką po okresie zimowym, w lato szybko rosła temperatura silnika
~TheMaciej
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Prawie 2 lata jazdy jeden jedyny raz (pompa wody) awaria unieruchomiła mi auto na dłużej niż jeden wieczór. Silnik trochę duży jak na miejsce pod maską,
~kooook
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
kupilem za 2000 wymienilem filtry paski i pompe hamulcowa i lozyska wiecej nic nie wymagalo naprawy i po ostatniej stluczce to klakson przestal dzialac
~Łukasz22
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
i tutaj duży plus , jestem 2 właścicielem , dbam o auto ale nie miałem sytuacji że stanołem na drodze , nigdy auto mam od 120 tys km teraz 210 tys
~Endi
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
W prawdzie krótko użytkowane ale generalnie, nic się nie stało co mogłoby uniemożliwić mi jazdę w ciągu przebiegu od 99tys do 120tys w 3 miesiące
~martkea
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
zawsze moge liczyc na corsinke;) kupowalam je zaraz po zdaniu prawka i wiele musiala ze mna przezyc hehehe a jednak dala rade, zawsze bedzie w moim sercu;):P
~merkury008
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Auto przeszło wszystkie przeglądy techniczne bez żadnych problemów. Dodatkowe testy amortyzatorów nie wykazały zużycia. Wymieniłem cały wydech bo był zużyty.
Dziennik kosztów dla Opel Corsa B Hatchback
6,2
7,1
8,7
~mareksosna@o2.pl
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Przy 80 000 padła uszczelka pod głowicą - zgniła ze starości przy pierwszym cylindrze (znikanie płynu i problemy z odpaleniem przy mrozach -16 st.)
Opel Corsa B Hatchback