Lista ocen Opel Corsa (2444)

3,4
~Mirek
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Trudno mówić ponieważ użytkowałem auto powypadkowe, sądzę że wersja z silnikiem 1,2 16V z 2000 roku jest autem nad którym można się zastanowić.
2,8
~12ab@wp.pl
Opel Corsa D
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Auto wypożyczyłem na wakacjach i cieszyłem się jak je oddawałem. Głośne, słaba widoczność, duże zurzycie paliwa. Jedyne co dobre to wygląd wmiarę OK i układ kierowniczy.
~george
Opel Corsa C
Hatchback 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
gdybym jeszcze raz stanął przed wyborem samochodu tej klasy to Corsa 1.7DTI jest pierwsza na liście.
~Tomasz
Opel Corsa C
Hatchback 1.7 DTI ECOTEC 75KM 55kW
Ogólnie auto OK, przejechałem nim 100 tyś i nie żałuję zakupu, a to ze względu, że auto jest poprostu niezawodne, szczególnie przy mojej jeździe. No gdyby nie ten łącznik to 100% niezawodności. Dodam tylko, że w 2 lata zajeździałem audi A4 ze 110KM jak pojechałem do mechanika to powiedział - Panie wyczyść pan je, wypastuj i sprzedaj bo do roboty jest wszystko zawieszenie, skrzynia, silnik, poprostu wszystko, a auto było z 2001 roku i miało 120...
~Mihó
Opel Corsa A
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Jestem bardzo zadowolony. Samochód oddaje ducha marki, nie sprawia kłopotów, w miarę fajnie wygląda, przyjemny do miasta i fajny na trasę. Dość pakowny i przestronny jak na tę wielkość
3,6
~Lelu
Opel Corsa D
Hatchback 1.2 Twinport ECOTEC 80KM 59kW
Samochód dla narzeczonej pod choinkę. Ona jest bardzo zadowolona, ja mniej... To jej pierwsze auto w życiu. Corsa jest bardzo kobieca co szczególnie podkreśla jedyna lusterko do makijażu po stronie... kierowcy :D. Poza tym, jest wdzięczna, łatwo jest ją zaparkować i ma sympatyczną linię
~Przemek
Opel Corsa A
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Ogólnie nie jest źle, ale: nigdy wiecej trzydrzwiówek!!! Właściwie lepsze auto mi nie potrzebne i pewnie gdyby nie te kłopoty z wsiadaniem, wogóle nie myślałbym o zmianie samochodu. Zastanawiam się nad załozeniem gazu, ale to chyba nie ma sensu. Podany przeze mnie przebieg należy traktować z przymrużeniem oka, bo auto jest sprowadzone i tak naprawdę nie wiadomo ile ono przejechało.
~Krzysiek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
auto oceniam dobrze, wysoka jakość wykończenia wnętrza, niezawodność, przy drobnych niedociągnięciach ze skrzynią(ale może to tylko w moim samochodzie jest, pojade z tym na serwis). Samochód wart jest polecenia dla osób, które nie potrzebują samochodu kombi, autp dobre dla kobiet(moja żona jest bardzo zadowolona z tego autka)ale nie tylko, z silnikiem 1.4 auto jest bardzo dynamiczne
~Tobis
Hatchback 1.5 TD 67KM 49kW
Jak na rok 94 nie ma co narzekać. Jeździ i nawet dobrze jeździ. Najważniejsze, że jest to diesel, który mało pali i potrafi "wartko popindalać". Prawie "cuore sportivo". Jako student jestem zadowolony. Małe autko idelane do miasta. Brakuje wspomagania kierownicy. Na trasie również dobrze się jedzie jak na takie małe autko. Wyposażenie: dwie poduszki czołowe, elektryczne szyby i lusterka(podgrzewane), szyberdach ręcznie otwierany, pakiet sport...
~Roger84
Hatchback 1.2 i 45KM 33kW
Jest to przedewszystkim samochod miejski, ktory wszedzie sie zmiesci. Jednak na trasy tez nie jest taki zly, mozna nim spokojnie pokonywac dosc duze odleglosci jesli ktos oczywiscie nie wozi zbyt wielkiej ilosci bagazu. Wersja 5 drzwiowa oferuje przy takich gabarytach naprawde dosc sporo miejsca w srodku, silnik takze prezentuje sie naprawde niezle poza tym, ze jest glosny szczegolnie na wysokich obrotach.
Opel Corsa