Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (46) - Ergonomia

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławcio
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
opel przeszedł sam siebie.Po przejechaniu 1120 km z dwoma postojami stwierdzam że w insignii gdybym miał nawet jechać 4000 km bez postoju to jestem pewien że żadne bóle pleców ścierpnięte pośladki czy odleżyny mi nie grożą no może jedynie zalanie tapicerki bo taka odległość bez WC to może grozić powodzią.Przyciski tam gdzie trzeba po jednym dniu jazdy nie miałem problemów z odnalezieniem tego co w aktualnym momencie potrzebowałem.Ciężko nie...
~Kazmirus
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Granice perfekcji! Automatyczne światła uwalniają od jakichkolwiek czynności związanych ze zmianą świateł. Czujnik deszczu pozwala skupić się na drodze jadąc nawet w smugach deszczu i chmurach wody za ciężarówką. Tempomat, pozwala odprężyć się nogom w długiej podróży. Wszystko co potrzebne (choć rzadko bywa potrzebne) jest pod ręką. Jedyne zastrzeżenie albo może to wynik przyzwyczajenia z Laguny to fakt, że sterowanie z kierownicy okręca się...
~azzurek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jak dla mnie osoby która ma 176 cm wnętrze samochodu jest wręcz idealnie dopracowane. Regulacja foteli, kierownicy dopracowana została tak aby każda osoba czuła się komfortowo. Bardzo dobrze umieszczony ekran z nawigacją. Panel sterowania radia oraz navigacji budzi delikatne zastrzeżenia jednak można to opanować.
~Tylko_Opel
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Rozplanowanie przycisków itp. jest dużo gorsze niż w starym Oplu Vectra. Na prawdę sposób rozplanowania włączników powinien być zdecydowanie zmieniony i uproszczony. Moja żona nie używa połowy funkcji bo ich uruchomienie jest tak skomplikowane jak upieczenie ciasta. :)
~rom
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Wszystko jest pod reką i wygląda bardzo ładnie, na konsoli trochę dużo przycisków ale mi to nie przeszkadza. Samochód jest dobrze wykonany. Materiały użyte w środku są wysokiej jakości i spasowane idealnie, nic nie trzeszczy ani stuka.
~Piotr
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
W tym aucie jadąc w długą trasę po prostu miło spędza się czas. Zazwyczaj jadę sam lub w 2 osoby, nie mam opinii z długiej trasy na tylnej kanapie. Kiepskie nagłośnienie z radia w wersji podstawowej, nie polecam.
~Darek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Troche przycisków na kosoli środkowej, ale po krótkim zapoznaniu sie z opaska na oczach mozna wszystko odruchowo znaleść, ergonomia zadawalająca chodź an pierwszy rzut oka tak nie wygląda ale niczym nie odbiega od VW/Audi.
~Dariusz
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Dla mnie wystarczająca, większość jeżdżę sam, ale w 4 osoby jest komfortowo, nikt nie narzekał. Dla rodziny 2+2 może być mało miejsca, natomiast dla mnie jako osoby bez dzieci to okej :)
~Adam
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Układ przełączników i wszelkich guzików jest dobrze przemyślany trochę za dużo skumulowanych guzików w centralnej konsoli, czytelne zegary podświetlane na niebiesko trochę jak w sportowym aucie.
~Myniek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Tu źle nie jest. Schowek w miarę (w Cytrynie dużo większy), uchwyt na kubek w zamykanej części schowka koło podłokietnika to pomyłka (ale z tym uchwytem na kubek w Citroenie jest zdecydowanie gorzej).
Opel Insignia I Hatchback