Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławcio
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
kierowca i pasażer naprwadę wypas.wszystko jest tak jakby ktoś uszył wszystko podemnie :)Daje poczucie przestrzeni i zarazem jest przytulnie.Schowki tam gdzie się ich spodziewamy.Co do pasażerów to spotkałem się tu z opiniami że jest mało miejsca nad głową.Trochę się z tym zgodzę bo jak siadam na tylnym fotelu a mam 180 cm i się wyprostuję na maksa to dotykam głową podsufitki.Jednak prawda jest taka że podczas jazdy całkowicie się to zmienia...
~Kazmirus
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Nie jestem ułomkiem ani też koszykarzem. Ilość miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów jest odpowiednia. Narzekać mogą zbyt wyrośnięci i przesadnie niscy ale to ekstremum dotyczy odsetka europejczyków. Z tyłu pod nogami na pewno mniej miejsca niż w Skodzie Oktawii ale nie na tyle mało aby zmieści rozmiar buta 50 (wielkoluda). Bagażnik duży ze stosunkowo niskim jak na chathacbk progiem załadunku Brakuje mi miejsca na zamocowanie CB radia...
~azzurek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Przestrzeń w tym samochodzie to jak dla mnie poezja. Nad morze jechać w 4 osoby to full komfort. Ja miałem okazję przetestować samochód w wyjątkowych okolicznościach. Trasa nad morze ( 480 km w jedną stronę ) w samochodzie ja ( 176 cm i 65 kg; średnia postura ), kumpel ( 184 cm, 120 kg; duża postura ), dziewczyna ( ok. 159 cm, 45 kg; drobna osoba), dziecko 5 mc ( czyli fotelik ), w bagażniku wózek, łóżeczko, kojec, wanienka, rakiety do tenisa,...
~Myniek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Z przodu jeszcze ujdzie (duży nie jestem 175cm) więc nie narzekam. Fotele niezbyt wygodne i ustawiane (znowu \"cud\" niemieckiej myśli technicznej) pół elektrycznie, pół ręcznie :-) To już niezłe jajca. Ileż to się naszukałem suwaka lub przycisku, żeby przysunąć fotel bliżej kierownicy... a tu wajcha jak w maluchu :-) Pasażerowie niestety lekko nie mają. Trzy osoby z tyłu to tylko na krótkim dystansie, albo teściową z ciotką i kumą katować.
~Lucas
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Ogólnie auto mimo sporych rozmiarów zewnętrznych w środku już takie duże nie jest. Z przodu w sumie bez zarzutów, z tyłu jak na takie długie auto to ilość miejsca (i na nogi i nad glową) raczej przeciętna. Bagażnik mimo że dość spory to jakoś mało pakowny a po złożeniu siedzeń nierówny. Mały otwór do bagażnika (duża d*pa, dziura mała :D).
~dariesto
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
dużo miejsca z przodu jak i z tyłu, pięć osób nie ma problemu aby zmieścić, auto ma spore gabaryty wiec jest zdecydowanie ok, jedynie bagaznik z opcją nagłośnienia infinity jest płytszy chyba o nawet 15cm przec co przestrzeń która normalnie jest naprawde ogromna znacznie spada w takiej konfiguracji
~Adam
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Przód auta jest obszerny osoby o większej posturze nie mają się czego bać. Natomiast miejsca na nogi i nad głową dla pasażerów z tyłu to trochę brakuje, ale dla osób do 1.70m będzie zadowalająco, u mnie na tylnej kanapie głównie siedzą dzieci i dla nich jest jak stwierdziły ok.
~Opel insignia
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Tylko jeden maly minus za ten podlokietnik. Pytanie do Was panowie z Opla, kto go projektowal, jak mam siedziec zebym sobie wygodnie reke ulozyl. Wydaje mi sie ze wyciecie na lokiec powinno byc z drugiej strony wtedy bylo by super.
~Damian
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Miejsca naprawdę pod dostatkiem, podróż w pięć osób nie stanowi żadnego problemu. Nawet przy wysokim kierowcy jest ogrom miejsca na tylnej kanapie. Być może ciut za mało miejsca na głowę, ale to wynika z opadającej linii dachu.
~WIKTOR
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Z PRZODU PRZECIĘTNIE , CHOCIAŻ CZUJE SIĘ DACH NAD GŁOWĄ ,NIE WIDAĆ ŚWIATEŁ NA SKRZYŻOWANIACH PONIEWAŻ WZROK MA SIĘ NA WYSOKOŚCI DACHU . NATOMIAST Z TYŁU FATALNIE , NIE MA MIEJSCA NA NOGI I MOŻNA MIEĆ WZROST MAKSYMALNIE 160 CM
Opel Insignia I Hatchback