Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (47) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~azzurek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Samochód nie jest tani i nie jest też drogi jak na to co może nam zapewnić. Ja za swojego dałem trochę ponad 130 tys. Mam w wyposażeniu kupę dodatków takich jak duża wbudowana navigacja, super system audio, multimedialne złącza, automatyczne sterowanie światłami, parktronic, el. regulowane fotele itd. Chciałem kupić Audi A5 jednak aby mieć te wszystkie dodatki musiałbym wydać ok. 190-200 tys i chyba nie miałbym tego wszystkiego co mam u...
~Kazmirus
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
W tej klasie i z takim wyposażeniem Insignia wypada przeciętnie lub nawet dobrze. Popracowalbym nad dźwiękiem zamykanych drzwi, zmieniłbym plastiki w kieszeniach drzwi na nieco lepsze i zlikwidowałbym mini wyświetlacz na korzyść tego pośredniego z radiem 400 (są modele 300, 400 i 500). Zamiast schowka pod kierownicą zrobiłbym miejsce na CB radio i za całokształt dałbym wówczas 5-kę a tak całość oceniam na 4.25
~Damian
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Insignią Opel chciał wejść na poziom premium. Nie ma co ukrywać wygląda na zewnątrz i wewnątrz jak auto pokroju tych z Ingolstadt czy Monachium. Jednak wiele "bajerów" z aut droższych jest słabej jakości, psują się, zacinają. Jedynymi dodatkami trzymającymi poziom są: nawigacja z nagłośnieniem i REWELACYJNE bixenony!
~azzurek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Jak to się mówi.. zawsze mogło być taniej. Insignie można kupić już od ok. 80 tys do prawie 200 tys pln. Pytanie tylko co chcesz mieć w wyposażeniu. Ja wybrałem wersję sport z prawie wszystkimi dodatkami.. uważam, że cena jaką zapłaciłem mogłaby być o 15% niższa ale ...
~Mirek Nowak
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Kupiłem to auto z pełną premedytacją, gdyż za 131 tys. złotych miałem auto bogato wyposażone i z napędem 4x4 a do tego cholernie mnie się podobało i dalej podoba. Jedynie może moc silnika 160KM jest za mała ale wtedy jeszcze nie było tego mocniejszego.
~WIKTOR
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
DODAJĄC KILKA TYS.ZŁ (MÓJ OPEL KOSZTOWAŁ PRAWIE 130 TYS.ZŁ) MOŻNA KUPIĆ CACKO , NIE WIEM DLACZEGO STRACIŁEM ROZUM I KUPIŁEM TO BADZIEWIE - BO JEŻELI FABRYCZNE WYPOSAŻENIE NIE DZIAŁA I NIE SĄ W STANIE TEGO NAPRAWIĆ TO TO JEST BADZIEWIE I TO WYĄTKOWE !
~Andrew 1962
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Lakier to jak na razie najsłabszy punkt auta. Mam w kolorze czarnym i przód po niespełna 6 miesiącach wygląda jakby ktoś mi go popryskał białą farbą (podkład). Niestety jest tak słaby, że każdy kamyczek zostawia biały ślad.
~Daniel driver
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Cena do całkowitej jakości wydaje mi sie ze jest ciut za duza, co prawda podstawa jest nawet tania ale jak sobie chcesz wybrac i dołoży np. felgi skóre nawigacje no to za wszystko musisz dopłacać.
~Adam
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Uważam, że w cenie około 130 tyś zł nie znajdziemy auta z takim wyposażeniem i tak komfortowego jak Opel Insignia i oczywiście z takim wyglądem. Chociaż o gustach stylistycznych się nie dyskutuje :)
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
~Roman
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Gigantyczny krok w przód w porównaniu do Forda a jeszcze większy w porównaniu do Priusa żony. Jakość materiałów i ich spasowanie na zdecydowanie wyższym poziomie.
Opel Insignia I Hatchback