Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (44) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławcio
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
cichutko i sprawnie.Ostatnio podczas upałów miałem okazję bardzo dobrze przetestować klimę i nawiewy.przyznam się szczerze że nawet nie udało mi się włączyć na maksa bo chyba bym nie wytrzymał długo.Podczas parnego upalnego dnia nie chciałem nawet wchodzić do domu bo w samochodzie nie dosć że wilgotność mniejsza to temperatura przyjemniejsza no i te fotele z których aż po prostu nie chce się wysiadać.wychodząć z auta odwracasz się z łezką w...
~Adam
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Zimą po włączeniu opcji dmuchania na przednią i boczne szyby nawiew rozpuszcza śnieg w jakieś 5-10 minut jestem z tej opcji zadowolony nie muszę używać jakiś rozmrażaczy czy drapaków. Latem ochłodzenie wnętrza także zajmuje około 5-10 minut zależnie od zewnętrznej temperatury. Sądzę że dwustrefowa automatyczna klimatyzacja dobrze się sprawdza.
~Opel insignia
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Grzeje jak poje....., na dworze -15 a ja w srodku w koszulce bez rekawow, jak mnie ludzie widza z zewnatrz to mysla ze jakis deb...l jedzie, ale tak wlasnie jest ten samochod solidnie grzeje. Dodatkowo opcja odparowywania szyb jest bardzo pomocna w wilgotne dni.
~Dariusz
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Czasami działa bardzo dobrze, natomiast czasami nie jestem w stanie jej zrozumieć. 20 stopni w kabinie a gorąco jak diabli, a czasami ta sama temperatura i zimno :D (porównuje te same temperatury i warunki na zewnątrz)
~Damian
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Klimatyzacja w lato naprawdę daje radę. Nieco gorzej zimą, podgrzewanie tylnej szyby bardzo dobre, z przednią już niestety nie jest tak kolorowo i trzeba trochę "odmrażać" auto.
~Michał
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Bez zarzutu, Fajnie działają wentylowane perforowane fotele- na początku myślałem że to snobizm, ale doceniłem ten gadżet na wakacjach we Włoszech i Hiszpanii. Następny samochód też to będzie miał :-D
~Marcin
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Grzeje i chłodzi jak powinno, jedna gwiazdka mniej za to że automatyczna praca klimatyzacji w nagrzanym aucie zaraz po uruchomieniu włącza nawiew na maksa i próbuje urwać głowę.
~Marcin
~Mariusz
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Generalnie złego słowa nie można powiedzieć, ale w zimie aby skutecznie szyby były przewiewane mimo automatycznej klimy trzeba było ustawiać siłę nawiewu manualnie.
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
~azzurek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Autko długo się rozgrzewa i trzeba w zimie chwilę pomarznąć. Jak już mamy 90C wszystko elegancko pracuje. Podgrzewanie lusterek oraz szyb działa bardzo dobrze.
Opel Insignia I Hatchback