Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (51) - Widoczność

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kazmirus
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
To najsłabszy punkt w całej Insigni. Szerokie słupki boczne i zagłówki foteli przednich tworzą sporą strefę martwą. Trzeba się dobrze wychylić aby sprawdzić co dzieje się za słupkiem drzwi od strony pasażera. Wstecznego lusterka prawie nie używam, z powodzeniem wystarczają mi lusterka boczne, które wbrew ogólnej opinii są w zupełności wystarczające. Tym bardziej, że lusterko od strony kierowcy ma szerokokątny fragment pozwalający na...
~Adam
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Niestety w tym aspekcie nie dam pełniej oceny widoczność do tyłu podczas parkowania można powiedzieć, że jest kiepska z racji mocno ściętego tyłu ale rekompensują nam to czujniki parkowania i dość duże lusterka boczne (ułatwiają nam trochę parkowanie ponieważ podczas wrzucania wstecznego biegu obniżają się w dół) Jazda nocą jest wyśmienita światła ksenonowe dostosowują automatycznie snop światła w kilku trybach nigdy nie wierzyłem, że można...
~sławcio
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Widoczność może być.Widziałem tu wpisy że widoczność słaba.A moim zdaniem te osoby nie używały nigdy lusterek.Całe życie jeżdżę na lusterkach i to od osobówek po duże samochody i stwierdzam że nie ma na co narzekać.Zaraz po zakupie będzie trzeba trochę \"obczaić furę\" czyli odległości przy parkowaniu ale w tym pomogą czujniki parkowania.po około 3 dniach już nie są potrzebne.piszą niektórzy że za małe lusterka ale mi wystarczają na osiedlowym...
~Damian
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Czujniki parkowania pomagają, ale bez nich parkowanie tyłem graniczy z cudem. Widoczność do tyłu fatalna. Idealnym rozwiązaniem byłaby kamera cofania, ale Opel takowej nie przewidział. Do przodu i na boki dobrze. Śmiało mogę polecić bixenony AFL, świecą rewelacyjnie.
~azzurek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Widoczność nie jest zła jednak rewelacyjna też nie jest. Wąska szyba z tyłu oraz szerokie belki przedniej szyby sprawiają iż widoczność często się pogarsza. Projektanci nadrobili jednak ten dyskomfort doskonale dobranymi lusterkami bocznymi oraz wewn.
~Michał
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Widoczność do przodu i na boki dobra. Do tyłu ... no cóż musiałem się długo przyzwyczajać patrzeć przez judasza w tylnej szybie , ale lusterka boczne + czujniki parkowania po przyzwyczajeniu się dają poczucie bezpieczeństwa
~azzurek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Widoczność... bez zarzutów. Duże lusterka boczne i tylne, dobrze wyprofilowane okna boczne, belki i duża przednia szyba. Minusem dla niektórych może być słaba widoczność przez tylną szybę samochodu.
~Myniek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Przód prawie dobrze. Prawie polega na tym, że na wysokości przedniego słupka w kierunku maski jest martwe pole, co niemalże przyczyniło się do kolizji. Do tyłu tragedia.
~Marcin
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Duże lusterka + czujniki parkowania przód i tył sprawiają że łatwo się tym autem manewruje. Widoczność na przód i boki ok, do tyłu przeciętnie.
Dziennik kosztów dla Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
~Marcin