Lista ocen Opel Insignia I Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW 2008-2013 (47) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kazmirus
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Wyciszenie jak na diesel jest całkiem dobre. Lepsze spotkałem tylko w nowej Toyota Avensis ale różnica jest tak minimalna, że trzeba być takim fanatykiem cichej jazdy jak ja aby to zauważyć. Nie porównuję tego do Laguny bo ta była tak wyciszona, że trzeba było wysiąść z samochodu aby usłyszeć pracę silnika, szczególnie w obecności ruchu miejskiego. Pewnie, gdyby wyciszeniem zajmowali się fachowcy z Renault, Insignia byłaby jeszcze bardziej...
~Adam
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Nie zauważyłem i nie stwierdzam trzasków, skrzypień itp. pierdół które wkurzają wszystkich którzy kupują nowe auto i oczekują aby auto było idealne niestety w poprzedniej Audi A6 dawało mi się to lekko we znaki skrzypiała deska rozdzielcza na nierównościach. Dlatego stwierdzam że w tym aspekcie idealnych aut nie ma, można jedynie trafić na egzemplarz, który nie ma takich wad i jest spasowany poprawnie, mi się udało i moje auto nie skrzypi i...
~Darek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Wyciszenie na wysokim poziomie, dosłownie jadąc Insignia ma sie wrazenie jak by sie jechało w aucie wyzszej klasy, jest naprawde cicho,silnika nie slychać jedynie przy wyzszych obrotach zaczyna byc slyszalny, nawet jazda z predkościami w granicach 150-190 wyciszenie w porównaniu z konkurencja jest znacznie lepsze,
~sławcio
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
tutaj bardzo krótko.Jest cicho !Nie słychać prawie wogóle powietrza opływającego samochód , no chyba że trochę przy 200km/h .Toczenie kół prawie nie słyszalne.Zawieszenie bardzo spokojnie radzi sobie z naszymi drogami.Jest dosyć sztywne (typowy opel)silnik bardzo fajnie buczy
~dariesto
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
najbardziej denerwujące są hałasy pochodzace z zawieszenia (jazda po dziurach i nierównych drogach), letnie koła generuja takze sporo szumu, tutaj mogli by poprawić bo jak na takie auto pasowałoby zdecydowanie bardziej wyciszone wnętrze
~wojcichhh@o2.pl
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Nie jest to cisza jak w aucie z benzynowym motorem. Nie jest zle, niewielkie wibracje na wolnych obrotach, mozna spokojnie rozmawiac przy predkosci 180 ,puzniej lepiej sie skupic na drodze :-)
~Myniek
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Silnik klekocze jak niemiecki diesel ;-), słabe wyciszenie kabiny, stuki - puki z zawieszenia (jak się jedzie po nierównościach), skrzypy tanich plastików... Czego chcieć więcej ? - CISZY !
~Marcin
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Tu jest po prostu źle. Odgłos pracy traktora i beznadziejne wyciszenie kół. Inne marki są dużo lepsze pod tym względem i to nie tylko te premium!
~Marcin
~Damian
Hatchback 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Silnik klekocze jak w 20 letnim Transicie, wyciszenie niestety nie pomaga. Jedynym ratunkiem nagłośnienie INFINITY, bardzo ładnie gra - polecam!
Opel Insignia I Hatchback