Lista ocen Opel Insignia I Sedan (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szakal
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Duży na zewnątrz, ciasnawy wewnątrz. Z przodu jest pod tym względem nieco gorzej niż w Vectrze chociaż to może być też wrażenie spowodowane ukształtowaniem deski rozdzielczej i tunelu środkowego. Z tylu zdecydowanie gorzej (opadający dach). Tak czy inaczej dla mnie i moich pasażerów miejsca jest w sam raz ale warto to dokładniej sprawdzić przed zakupem.
~marek41
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Miejsce z przodu to przykład rozwiązań które powinni stosować inni producenci.Fotele i deska rozdzielcza sprawia wrażenie jakby otulała pasażerów. Siedzenia rewelacyjne. Tył przy moim wzroście 176 jest OK. Podobno dla wyższych jest problem.Jednak ja tam nie jeżdżę.Ze względu na dorosłe dzieci korzystamy z żoną z przednich siedzeń.
~jacek_łomiarz
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
to dość duze auto. w środku naprawde bez uwag. wygodne fotele nawet te bez eletryki. inna sprawa to jakość. znów bieda. wyglada jak półskóra ale jest to cienki skaj. rwie się. tapicerka chwyta brud niestety. dbam szalenie o auta ale stare bmw e36 miało wyższa jakosc materiałów w zwykłych fotelach niz ta klasa nowego auta.
~jacek_łomiarz
~miszczu
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
Z tyłu można sie spodziewać że jest mało miejsca nad głową, w salonie jak sie usiądzie to dach troche nisko ale podczas normalnej jazdy to wcale nieprzeszkadza bo sie człowiek tak nie prostuje tylko rozsiada sie wygodnie, wiec jest ok, na nogi miejsca wystarczająca o klase lepiej niż np w hondzie accord i podobnie jak w passacie.
~Zolty
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Z przodu miejsc dużo, gdybym miał się czepiać to tylko w okolicy pedałów mogłoby być szerzej. Spora możliwość regujacji foteli (wersja z elektryką). Z tyłu, z racji opadającego dachu, niewiele miejsca nad głową; a i na kolana niedużo. Dla wysokich najlepsza pewnie będzie wersja kombi z płaskim dachem. Przód: 5, tył 3+.
~Robert
Sedan 2.0 Turbo ECOTEC 220KM 162kW
Kierowca ma luksusowa przestrzeń. Pasażer po prawej stronie także, chociaż nie ma możliwości regulacji wysokości fotela co jest denerwujące. Z tyłu...no cóż, to jest raczej sportowa limuzyna więc miejsca nie jest zbyt wiele chociaż tragedii nie ma. osoby których wzrost nie przekracza 180 cm będą zadowolone.
~zawiedziony
Sedan 2.0 CDTI ECOTEC 160KM 118kW
wnętrze urocze,ale jak na tak \"obfite\" wymiary zewnętrzne,jakoś dziwnie klaustrofobiczne to wnętrze.To największy minus tego samochodu.Dałem się zwieść tytułowi \"samochodu roku\".Teraz poważnie się zastanawiam kto i za co ten tytuł mu przyznał.Ja już się rozglądam za kupcem.
~Prezes42
Sedan 2.8 V6 Turbo ECOTEC 260KM 191kW
Samochód jest bardzo przestronny. W Insignii nawet wysocy ludzie poczują się komfortowo. Wszechstronna regulacja pozwala dopasować fotel idealnie do kierowcy. W Insignii 5 osób może podróżować w komfortowych warunkach.

Usterki Opel Insignia I

Opel Insignia I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Zadowolony właściciel Opla
Sedan 1.6 Turbo ECOTEC 180KM 132kW
Mam 190 cm wzrostu i czuję się w samochodzie komfortowo. Z tyłu nawet za mną miejsca wystarczająco. Siedziałem w Volvo S60 oraz Toyocie Avensis i tam miejsca było mniej niż w Oplu Insignii!
Opel Insignia I Sedan