Lista ocen Opel Vectra A Sedan (350) - Całokształt

Na liście zabraknie 346 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~multilatek
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Bardzo dobry samochód, kupiłem jako pierwszy używany, przed nim kupowałem nowe Polonezy. Jestem mile zaskoczony trwałością silnika i całego napędu. Trwała tapicerka, nie drapią się szyby (udręka w Polonezach). Po kilkunatu latach silnik nie pali oleju. Przecieki wody deszczowej do bagażnika to skutek moich zaniedbań
~camerlengo
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Auto praktycznie niezawodne, w miarę ekonomiczne, całkiem wygodne no i bezpieczne. Jedyne czego mi brakuje w mojej Vectrze to podłokietnika. Chciałem sobie zamontować na własną rękę ale niestety przeszkadzają przyciski do sterowania szybami ktore są umiejscowione na panelu między siedzeniami:-( Poza tym wszystko OK
~gepart76@op.pl
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Autko w swojej klasie jest OK za niewielkie pieniądze mozna kupić dobry rodzinny i ekonomiczny samochód pod warunkiem że jest zadbany (blacharka jest ok). Silniczki pracują dośc ładnie i zadbane mogą trochę pociągnąć. zawieszenie na naszych drogach nie zabardzo ale które zawieszenie na naszych drogach jest dobre? Duży bagażnik.
~stan
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
Samochód tani i godny polecenia. Dość nieciekawe są blachy, szczególnie tył (błotniki,nadkola, progi). Zaletą jest duży bagażnik. Za niedużą cenę można jeździć wygodnie, ekonomicznie i bezpiecznie (identyczne auto "skasowałem" - uderzenie przy ponad 100 km/h; kierowca i pasażerowie lekko potłuczeni - a może tak miało być?)
~raf140475@o2.pl
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
świetny samochód jeśli kogoś nie stać na nowy. Trzeba zwracać uwagę żeby nie kupować go w kraju, a jeśli tak to należy samodzielnie zrobić pełną diagnostykę. Duży silnik mimo automatycznej skrzyni biegów daje spore możliwości przyspieszeń jak i spokojnej jazdy na długich trasach. Mogło by być więcej miejsca dla kierowcy i pasażera.
~glukasz@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Ogólnie w jeździe jest komfortowy tylko przydałby się silnik 1.8-2.0 bo kiedy podepnie się przyczepke plus 4 osoby to moc silnika daje troche do życzenia. Zadbany egzemplarz posłuży jeszcze pare ładnych lat bez wiekszych obaw, że klęknie w nim coś poważniejszego. Jedynym mankamentem są tylnie nadkola - zaczyna wychodzić rdza.
~Rafał G
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Miałem kiedyś ten samochód i wspominam go z tęsknotą ! Naprawdę polecam, nawet początkującym kierowcom, większość rzeczy można naprawić samemu nawet nie znając się na mechanice. Bardzo wygodny, pojemny i po prostu tani, trochę mułowaty ale do spokojnej jazdy po mieście w zupełności wystarczy
~Łyha from Żnin
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
Auto jest dobre i z tym silnikiem niezawodne. Nie pali dużo ale korozja to zmora Opli. Jeżeli ktoś kupi to auto tak jak ja w celu dojazdów do pracy to będzie zadowolony. Ale niech dokladnie sprawdzi podwozie a w szczegolności stan tylnych podłużnic, uwielbiają sie zarywać z korozji. Dobre 4+
~pawel
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
auto ma 16 lat i nie boję się nim jechać do Hiszpanii, jeśli coś mu zaczyna dolegać to zawsze o tym wcześniej zasygnalizuje, nigdy rano nie odmówił posłuszeństwa, mało zrywny silnik ale za to silny, górki z pełnym obciążeniem mu nie straszne, prowadzenie super, na trasie spokojnie sobie radzi z nowymi autami
Dziennik kosztów dla Opel Vectra A Sedan
7,4
9,3
11,1
~JUREK
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
POLECAM DLA KOGOS KTO POTRZEBUJE WYGODNE RODZINNE AUTO NIECH KUPUJE ALE NIE SAM I NIE PIERWSZE LEPSZE NAJLEPIEJ JEST POJECHAC Z KIMS KTO ZNA SIE NA AUTACH[MECHANIK] LUB KOGOS INNEGO BO MOZE TO TEZ BYC JAKAS KICHA ALE TYLKO JEZELI BYLA KATOWANA LUB PO WYPADKU INACZEJ POWINNO BYC DOBRZE .
Opel Vectra A Sedan