Lista ocen Opel Vectra A Sedan (350) - Całokształt

Na liście zabraknie 346 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Woodpecker
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
swietne w miare duze auto rodzinne duzy bagaznik, przy lekkiej nodze 90 -130 km/h nawet 5-5,5l/100km, jak trzeba "depnąć" to nie trzeba miec zadnych kompleksow. Auto kupione z drugiej reki posluzy wiele lat za niewielka cene a przy 2 poduszkach i ABS nie zamienilbym na zadnego Megane, Punto itp. "liliputa"
~arekbp@wp.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
mam porownanie , golf II , III , BMW316,FORD sierra , WV Jetta ,NISSAN , TOYOTA, i jeszcze kilka innych... wozek sie turla automat.. ahh niebo wreszscie po kilku latach komfort prawdziwej jazdy ( troche brakuje szlifowania opon ale...:)) sunie samochodzik pieknie mimo naszych wkur....cych drog jak po stole
~lukban@interia.pl
Sedan 2.0 i KAT 116KM 85kW
samochod podsumowujac sprawuje sie bardzo dobrze jak na swoj wiek, malo awaryjny,a jesli sie o niego dba to moze sluzyc dlugie lata. jest dynamiczny i przy tym wcale nie pali jak smok a wiuem co mowie bo jezdze na LPG,dobrze wyciszony, dobra kultura pracy i jazdy
~Kendziorrr
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
Na terkoczących przegubach, dziurawej podłodze, zardzewiałym tłumiku, cieknącym silniku, cieknącym wspomaganiu, braku ręcznego, nie zmienianym rozrządzie rok po terminie, nie zmienianym filtrze oleju itd. zrobiłem 30000km. Pojechałem nad morze robiąc 700 km i nic.
~Graveir
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Przy zakupie tego uzywanego auta, bylo wiele wad. Niedzialajace spryskiwacze, 5 bieg, alarm, ktory przez noc wyladowywal caly akumulator itd. Ale to nie wina samochodu tylko poprzednich uzytkownikow. Tak wiec ogolnie daje 4 z plusem. Prawie bezproblemowe autko.
~boa@wp.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Bardzo tani w utrzymaniu. W sklepie z czesciami nie raz sie zdziwisz.Duzy,przestronny , dosyc wygodny.Najgorsza jego wada to blacha. Opel poprostu szybko rdzewieje no ale wady przeciez musi miec jakies..Polecam kazdemu kto potrzebuje auto do jazdy a nie do podniecania sie..
~Mario Vectozlino
Sedan 1.6 i 71KM 52kW
Auto dla oszczędnych lub nawet dla skąpych i najniżej sytuowanych grup społecznych. Jak ktoś nie ma kasy na eksta auto z 2 litrowym motorem i niezależy mu na statusie społecznym kupuje Vectre A (to dotyczy też golfów passatów i escortów) i a jakże przerabia jescze na LPG
~timkim@wp.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Jezdze tym autem lata. Przejechalem nim ok 70 tys. i usterki to: 1) wymiana pompy wodnej 2) wymiana paska rozrzadu 3) klocki itp. ale to normalne. Duzy plus tego auta to to ze nie bylo "bite" Minus: zaczela pojawiac sie rdza na tylnych nadkolach ale stare Ople to "maja"
~Ada
Sedan 1.6 82KM 60kW
Miałem go sprzedać, ale co kupię za takie pieniądze ?. Samochód jest duży, wygodny, ekonomiczny, bardzo dobrze się prowadzi, jest bardzo bezpieczny (szczególnie w zimie). Nie bez znaczenia jest bardzo duży bagażnik. Jeśli się o niego trochę zadba, to nie ma najmniejszych problemów.
~kazelek
Sedan 2.5 V6 170KM 125kW
ogolnie auto na tamte lata bardzo wygodne, rdzy moja wersja nie doznała - auto bez przejsc i dobrze pielengnowane, naprawde nie potrzeba drogich markowych kosmetykow. 2 razy do roku pasta tempo + dobry wosk, najlepszy do polerowania pomnikow :)
Opel Vectra A Sedan