Lista ocen Opel Vectra A Sedan (350) - Całokształt

Na liście zabraknie 346 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotr
Sedan 2.0 100KM 74kW
względnie tani w utrzymaniu, płacę 500zł/rok OC z 60% zniżką w PZU, naprawy to 500-1000zł rocznie (´89), trochę rdzy na tylnych błotnikach, eksploatacja z gazem - taniej niż maluch, koszt przeglądu ok 160zł/rok
~Duke
Sedan 1.6 82KM 60kW
auto pomimo wieku wydaje się być na topie, wciąż ma modny wygląd. Świetnie się ją prowadzi (wyprowadziłem ją z poślizgu mając na liczniku 120 km/h przy 4rech osobach w środku) Auto jest niezwodne, dynamiczne i ergonomiczne.
~hildek@box43.gnet.pl
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
w sumie dobry samochód, wadą jest rdza na tylnych nadkolach (11 lat mozna wybaczyć) silnik super ale wymieniam olej co 10 tys.km polecam magnetyzer niedawno założyłem a już mniej pali. Polecam auto dla rodziny z dziećmi.
~morszczyn
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Mam samochodzik od 0,5 roku był ściągnięty z Niemiec założyłem gazik i śmigam sobie bezproblemowo jestem zadowolony i polecam takie autko tym, którzy nie mają za dużo kaski. Następnym autkiem będzie też Vectra alu już nowsza.
~fracek@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Moje pierwsze auto, dlatego oceny może niezbyt obiektywne - nie mam zbyt wiele porównania. Jeśli chodzi o utrzymanie, to jestem mile zaskoczony, pali OK, żadnych awarii. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z mojego pierwszego autka.
~sylwek
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
zeby nie rdza na nadkolach z tylu było by idealne, silnik luks w najwieksze mrozy pali na dotyk i nie dbam o niego zbytnio, leje olej do diesla bo taki mam za darmo, własciwie tylko tankuje gaz i zasowam
~Adams
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
ogolnie samochod jest nieekonomiczny i malo dynamiczny potrafi wkurzyc i psuc sie wtedy kiedy jest to najbardziej potrzebne :// co prawda nic nie trzeszczy ale cos huczy przy pewnej predkosci
~ArriS
Sedan 1.6 82KM 60kW
Ogólnie należy się temu autu mocna 4. Dobry samochód dla młodego kierowcy. Dobrze się prowadzi, sporo miejsca w środku, mało awaryjny. Tani w utrzymaniu. Minusem jest ogrzewanie i karoserie lubi złapać rdza.
~bagieta@vp.pl
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
W aucie czesto szwankuje elektronika I atakuje je korozja ale jesli kupuimy zadbany egzemplarz to mozemy sie cieszyc z bardzo dobrych osiagów przy umiarkowanych kosztach eksploatacji polecam to autko
~rafalkornilak@o2.pl
Sedan 1.6 82KM 60kW
Duże, bardzo wygodne auto. Mój nie ma żadnego wyposażenia - nawet wspomagania. Jedyna wada to silnik: nie oferuje nic, a pali od cholery. Ale na gazie: 100km = 27 zł., więc jest przyzwoicie.
Opel Vectra A Sedan