Lista ocen Opel Vectra A Sedan (350) - Całokształt

Na liście zabraknie 346 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jerem_grudziądz
Sedan 1.7 D 57KM 42kW
Ogólnie czwóreczka nawet z plusem :) Jak na swój wiek z autem nie dzieje się nic strasznego oprócz drobnych napraw. Jeżeli ktoś nie potrzebuje auta szybkiego, tylko wygodnego, a jednocześnie taniego w utrzymaniu to go polecam.
~Samuell:)
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
cale szczescie ze kupilismy Vectre..bardzo mila ja wspominam,, i bardzo polubilem to auto..sprzedajemy go teraz ale zostanie w rodzinie:)i dobrze :) az zal sprzedawac taka sliczna jest.. moze zzastapi ja mlodsza:)
~Maciek
Sedan 1.7 TD 82KM 60kW
Niestety stary typ silnika mała pojemność i moc (powinien być wprowadzony w tych latach na wtrysku bezpośrednim). Masa pojazdu spora! mało miejsca w srodku, ale dosyć komfortowe i miękkie zawieszenie wyciszenie OK
~tomy
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
polecam wszystkim którzy chcą cieszyć się komfortem i ceną eksploatacji auta. jak będe zmieniał to tylko na nowszy model.auta są naprawde dobre i nie drogie. silnik o pojemności 2,0 to jest to!!! mniesze nie polecam.
~piotrpiet@op.pl
Sedan 2.0 100KM 74kW
nie narzeka bo przejechalem nią trochę po europie nie jest paliwo żerna i wygodnie się nią jechało w cztery osoby tylko po naszych drogach spala więcej ale to mi nie przeszkadza i tak instalacji gazowej nie załeżę
~samadhi
Sedan 1.6 i KAT 75KM 55kW
Auto bardzo mnie cieszy. Użytkuje od 4 lat i mnie nie zaskoczył. Samochód widomo nie jest nowy i miał kilka wpadek ale zawsze przewidywałem że się mogą zdarzyć. Auto godne polecenia dla małej rodziny. Wszechstronny
~jarko4@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
to dobra niemiecka jakosc.auto szybkie i wygodne na wakacje 5 osob z bagazami spokojnie jedzie.czescci ogolnie dostepne a i nie sa takie drogie.moja dwulitrowka ma niezlego kopa i mozna z niej wycisnac 190 pomimo ze ma 15 lat.
~Martinezz ---------- gt115@go2.pl
Sedan 2.0 i 129KM 95kW
Uwazam ze jest to bardzo dobre auto, o niezlych osiagach (objezdzam Calibre z tym samym silnikiem). Dla kazdego cos milego. Ja akurat posiadam werje GT, jest to pelen wypas bez skury, klimy i napedu na 4 kola.
~Pietras1@interia.pl
Sedan 2.0 100KM 74kW
Mam juz przejechane prawie 460tyś km, autko jest super, zero napraw oprócz wymiany podstawowcyh części typu klocki,, filtry, olej, tarcze hamnulcowe (przy takim przebiegu to było konieczne), Nie zamieniłbym tego auta na żadne inne
Dziennik kosztów dla Opel Vectra A Sedan
7,4
9,3
11,1
~prs
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
uwielbiam ten samochód. jest naprawdę wygodny i po zainstalowaniu gazu (czego jeszcze nie zrobiłem) tani w utzrymaniu. prawie w ogóle się nie psuje i pozwala na rozkoszowanie się wymienianiem jakiejś tam diody raz na 3 miesiące ;)
Opel Vectra A Sedan