Lista ocen Opel Vectra B (756) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 1245 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GallAnonim
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Jak na diesla z końcówki XX wieku nie jest źle. Przy dużych prędkościach słychać szum powietrza, ale gdzie na POlskich można szybko jeździć.
~kufel112@gmail.com
Kombi 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
powyżej 120 km hałas w samochodzie. Wyraźnie spowodowany pędem powietrza. Uszczelki w drzwiach są oki, ale słychać ten hałas z zewnątrz.
~Sebyxx
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Jak dla mnie super cichy. Przy nierównościach nic nie buczy, nie skacze, w mieście na światłach - mam wrażenie że silnik gaśnie - tak cichutko chodzi
~lukasz
Sedan 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
Przy wyższych prędkościach trzeba mówić głosno. Zreszto jesli stoisz przy samochodzie to słychać wszystko jak by normalnie szyby były otwarte,
~ja
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
jak na auto za te pieniądze i tej klasy to naprawdę jest bardzo cicho. Przy wyprzedzaniu na trzecim biegu słychać przyjemny, lekko metaliczny dźwięk silnika.
~Strzelczanin
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Prawie dobrze ale nie przecietnie.W miescie dobrze.Do 120 ok.Do 160 znosnie.Pow 160 malo przyjemnie.(jest glosniej bo mam problem z kolektorem to standard)
~Klimek
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Cisza jak makiem zasial przy ekonomicznej jeżdzie niemal nie slychac silnika przy 2,5 obrotów logiczne wiecej mocy zaczyna siue mily dla ucha warkot
~DYMO
Hatchback 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Słychać silnik. Ale on i tak głośno pracuje. Jazda z prędkością powyżej 130 staje się uciążliwa chociaż na oponach letnich jest lepiej.
~Tulio24
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Silnika nie słychać, auto jedzie a silnika nie ma :) Jednak szum kuł, wody, żwiru słychać jak w kabriolecie, skandal! Jak można nie wyciszyć nadkoli!
~Maciek
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Cicho jest tylko na trasie na równych drogach. Silnik dość dobrze wyciszony zawieszenie sztywne co odbija sie na komforcie i hałasie w autku.