Lista ocen Opel Vectra B (763) - Widoczność

Na liście zabraknie 1238 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ChildOfTheKoRn
Kombi 2.0 i 16V 136KM 100kW
Nie ma powodów do rozpaczy. Wyczuwa się odległość od przeszkody zarówno z przodu jak i z tyłu. Słupki nie przeszkadzają w manewrach. Małe lusterka nie są minusem. Regulacja elektryczna daje optymalne ich ustawienie.
~uzi
Sedan 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
Do przodu i na boki super, ale do tyłu kiepściutko. Lusterka nieduże, a przez ramię to już w ogóle kaplica, na parkingu trzeba sporo się narozglądać. Szkoda, że boczne lusterka nie są kapkę większe, byłoby dużo lepiej.
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
Bardzo dobra. Samochod ma troche \"kwadratowe\" ksztalty wiec wszystko ladnie widac i latwo mozna \"wyczuc\" konce pojazdu. Nawet te wysmiewane przez niektorych lusterka zewnetrzne okazuja sie calkowicie wystarczajace.
~luckyboy
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Widocznosc dobra, lusterka mniejsze niz u konkurencji i wydaje sie ze mniej widac, jednak sa dobrze wygiete i widac tyle samo. Z tylu wysoki kufer nieco przeslania widocznosc ale to kwestia przyzwyczajenia i poczucia dlugosci auta
~diabel
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
poza bocznymi lusterkami jest ok choć moim zdaniem fotel kierowcy jest trochę za wysoko (mam go na maksa opuszczonego) i choć nie jestem bardzo wysoki (178cm) to na skrzyżowaniu muszę wychylać się do przodu żeby zobaczyć sygnalizator
~Elwar
Sedan 1.8 i 16V 116KM 85kW
Widoczność bardzo dobra. Stzelił mi kołpak z tira w przednią szybę. Serwis opla w krakowie euroauto źle wkleił szybę. Musiałem wkleić sobie sam ponownie. Zmieniłem na szybę od wersji GLS z granatowym pasem na górze. Jestem zadowolony.
~tdk
Hatchback 2.0 DI 16V 82KM 60kW
Dosc masywne slupki przednie raczej nie pomagaja w widocznosci, podobnie jak male lusterka wsteczne w modelu przed liftem, po lifcie niewiele sie poprawilo. Do tylu raczej jest ok, mialem gorsze samochody (Cordoba!).
~Paweł
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
do przodu ok, niema problemu, do tyłu w sumie też, jak dla mnie lusterka boczne które tak ladnie komponują sie z maską są poprostu za małe, mają nie funkcjonalny kształt, ale w sumie zaczynam sie do nich przyzwyczajać
~uzytkownik
Hatchback 1.6 16V ECOTEC 101KM 74kW
z widocznoscia jest roznie do przodu jest bardzo dobra na boki zreszta tez ale do tylu to nawet nie warto sie obraca jak ma sie spoiler to juz wogole kaszanka...lusterka moglyby byc troche wieksze ale nie jest z nimi az tak zle:)
Dziennik kosztów dla Opel Vectra B
6,7
8,1
9,6
~weteran00@o2.pl
Kombi 2.0 DTI 16V 100KM 74kW
troszeczke wycieraczki za malo dojeżaja do słupka a przy ulweach zmniejsza to widoczność szczegulnie w mieście i w bocznych lusterkach nie widać tyłu auta i przy załadowanym kombi gdzie nie widać tylniej szyby jest to kłopot