Lista ocen Opel Vectra B Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW 1995-2000 (15) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~romcio47
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Moja Vectra wyposażona jest w panel klimatyzacji automatycznej, więc chyba nie muszę pisać o wygodzie... Nastawiam temperaturę i zapominam o grzebaniu w panelu. Niestety nie wypowiem się co do klimatyzacji bo od samego początku mam ją uszkodzoną, ale ogrzewanie działa bardzo dobrze, jednak trzeba przyzwyczaić się do tego, że nawiew na szybę czołową dmucha nierówno i często najpierw odparowuje strona pasażera, a kierowcy dopiero jest w połowie...
~AENEMA9
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Auto grzeje bardzo dobrze, wentylacja działa super, ale pod ten punkt podpinam także KLIMATYZACJĘ, która jest felerem tego modelu (a miałem już dwie Vectry B i w obu są problemy z klimą)! Droga naprawa, ciągłe ubytki czynnika chłodzącego, po prostu ma-sa-kra!
~tomii
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Po prostu znakomite. Klima troszkę mało skuteczna ale myślę, że to wina słabej izolacji nadwozia, charakterystyczna dla aut z lat dziewięćdziesiątych.
~Janek
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Zima przy włączonym obiegu wew, 3 minuty i gorąco. Troche za głośno chodzi nawiew, i brakuje mi prędkości między 2 a 3. Chyba jestem wybredny:P
~mision
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Dość szybko się nagrzewa, dmuchawa działa wydajnie, dobry zakres regulacji, przy większej ilości pasażerów (pow. 3 osób) z tyłu parują szyby boczne.
~sebyxx
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Autko szybko w zimie się nagrzewało a latem bez użycia klimy całkiem nieźle chłodziło. Szyby szybko doprowadzone do porządku.
~Sebyxx
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
w zimie bardzo szybko nagrzewa, w lecie - klima bardzo szybko chłodzi. filtr kabinowy - tani ok 20zł i ławty do wymiany.
~kubaajot
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
Jedynie szyba z tyłu bardzo parowała. Przy normalnym serwisie klimy nie powinno być z nią problemu.
~DELE
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
już po 5 km przy temperaturze ok -15 stopni na zewnątrz jest wieje naprawdę przykemne ciepłe powietrze
~Bartek
Sedan 1.6 i 16V 101KM 74kW
po wymianie filtra pyłkowego na nowy wnętrze nadal paruje jak jedzie w samochodzie więcej jak 2 osoby.
Opel Vectra B Sedan