Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005 (26) - Całokształt

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~filipesq@poczta.fm
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Cała przygoda z naprawianiem tego auta zaczeła sie od gumy na przegubie. Póżniej bylo coraz gorzej. Elementy ktore wymienilem to: 4 spreżyny, 2 przednie łożyska (juz trzecie zaczyna huczec z tyłu), przewody hamulcowe przód-tył, amortyzatory tył, czujnik ABS przód,rezystor przedni od wentylatora,wahacz przód.Wymienić trzeba tez zawór EGR od turbiny, ale ze wzgledów finansowych nie robie tego. Ogólnie to przez rok bylem zadowolony z tego auta,...
~Łukasz
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Przestronne i wygodne wnętrze, dobre wyciszenie, niezłe materiały wykończeniowe, dobra jakość zabezpieczenia antykorozyjnego. Klimatyzacja wydajna, drobnych usterek w zasadzie brak, natomiast silnik 2.2 dti bywa kłopotliwy. Gdyby nie problemy z tym motorem, byłbym bardzo zadowolony i dał maksymalną możliwą ocenę. Z innym silnikiem polecam, aczkolwiek trzeba mieć świadomość, że większość egzemplarzy ma już swoje lata, jest mocno wyeksploatowana...
~FURIOZO_GTS
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Po zakupie jak i przesiadce z BMW E46 jestem miło zaskoczony Vectrą.Jakość materiałów jak i ich spasowanie dobrej jakości.Samochód dobrze wygladający,szczególnie polecam Vectrę w wersji GTS na 17\" felgach z półskórą i kolorową navigacją.Polecam zakup GTS-a ponieważ są one zazwyczaj dobrze wyposażone, najlepiej zakupić sprowadzone z zagranicy nie krajówki ze względu na ubogość wyposażenia w wozach krajowych.Dobrze wyposażona Vectra ładnie się...
~Adameo
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Auto ładnie wygląda i tylko tyle. Zbyt drogie w utrzymaniu, bardzo awaryjne, części też bardzo drogie. Lepiej kupić starsze auto lepszej klasy niż tracić nerwy na vectrę.
~Kearol
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Za te pieniadze 30tys zł nie da sie kupic limuzyny ktora prezentuje sie rewelacyjnie (czarna) ekonomiczna i niskoawaryjna. Audi czy BMW to to nie jest ale wszystko ogranicza cena.
~max1968
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
auto naprawde zachowuje sie na drodze poprawnie ładna stylistyka nadwozia silnik 2,2 GTS DTI pracuje równo ma niezłe przyspieszenie. Ogólna ocena tego modleu na 5
~Mlody
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Szczerze polecam ten samochód. Zwłaszcza w wersji gts z 17 calowymi felgami wygląda po prostu świetnie, ponadtto daje wielką frajdę z jazdy i odpłaca się właścicielowi bezawaryjnością.
~mario 111
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
jest ok polecam autko ładna stylistyka dobre silniki dobrze sie prowadzi i jest frajda z jazdy a nie zagladanie na wskaznik zuzycia paliwa i przełykanie sliny na stacji bezynowej.
~maciek
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Samochód bardzo dobrze zaprojektowany i wykonany, jazda nim to czysta przyjemność, po przesiadce z vectry b, różnica jest bardzo duża na plus dla vectry c.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~qmarcin@op.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Trzeba dbać o samochód i na bieżąco wszystko wymieniać. Wtedy nie powinno nas nic zaskoczyć. U mnie tylko dwie poważne awarie na 66 tys km
Opel Vectra C Hatchback