Lista ocen Opel Vectra C Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW 2002-2005 (19) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Silnik 2.2 dti można brać tylko gdy znamy jego pełną historie i wiemy, że ktoś dbał o niego ponadnormatywnie. W przeciwnym razie, dla świętego spokoju lepiej wziąć benzynę a jeśli diesel, to tylko 1.9. Poza tym, ciężko się do czegoś przyczepić.
~Kearol
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Brak, podobno siada czasem pompa paliwowa. Moj mechanik polecił mi nie jezdzic na rezerwie, minimum ćwierć baku potem tankować, podobno na ostrych zakretach paliwo w baku sie przelewa i pompa łapie powietrze stad ta wada.
~qmarcin@op.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
awaria koła paska alternatora (wykonane z gumy). Duży koszt naprawy. Awaria przy 181 000 przy wcześniejszej sygnalizacji (szybkie nagrzewanie wody, w ostatniej fazie zapalona kontrolka ładowania akumulatora)
~wojjed@o2.pl
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
jedna, naprawiona na gwarancji, ale do tej pory nie wiem co to było, serwisanci chyba też, bo byłem u nich 4 razy zanim naprawili, objawy: spadek mocy i kontrolka ostrzegawcza na desce rozdzielczej
~Krzysiek
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Poza eksploatacyjnymi elementami, nie natrafiłem na wieksze usterki. Po 220 tys. wymieniałem dwumas i sprzęgło, to była najdroższa inwestycja w autko.
~Daromel
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Szarpiący automat po rozgrzaniu oleju w skrzyni po zatrzymaniu auta, ogólnie podczas jazdy super zmienia biegi na automacie jak i manualu.
~Pawel
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
powazna usterka odpukac pewnie bedzie jeszcze przedemna;)mam nadzieje ze nie troche tym autm jezdze i znam go bardzo dobrze...
~FURIOZO_GTS
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Jak narazie nie stwierdziłem żadnych poważnych usterek.Tylko słyszne od innych uzytkowników to automatyczna skrzynia.
~kofon
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
Kondensator klimatyzacji - 700 Euro, na szczęście poprzedni właściciel przedłużył gwarancje w serwisie
~zawiedzony
Hatchback 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
pompa wtryskowa,turbo,przepływomierz,intercooler,wrtyskiwacz sterujący-to chyba wszystko
Opel Vectra C Hatchback