Lista ocen Opel Vectra C (23)

~Karol
Hatchback 1.9 CDTI 150KM 110kW
Jestem po prostu zadowolony. Porównuje z poprzednim swoim autem z silnikiem 1,8 150KM T benzyna w VW Passacie. Miałem problem przy 5 tys. km z układem paliwowym, otóż niefart przy wyborze miejsca tankowania (ot byłem w trasie), spowodował przejście w tryb pracy serwisowej jednego cylindra, później "czyszczenie" w ASO Opla, co ciekawe udało się to zrobić na gwarancji. Od tej pory bez przykrych niespodzianek. (Silnik)
~elegance19.TD
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
estetyka wg mnie o klasę wyżej niż avensis, mondeo i passat, chodź alfa to nie jest, a praktycznie jestem bardzo zadowolony
~pysio69@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
duże auto z niezłym silnikiem, w środku toporny wygląd kokpitu
~arek30
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
Paliwko i jazda nawet wymiana oleju co 50000 zalecana przez producenta (ja zmieniam częściej)
~VISZI
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
Wszystko jest rewelacyjne. Świetne przyspieszenie, super zawieszenie, doskonałe prowadzenie. Wycisnąłem z niej 240 km/h choć producent podaje 207km/h, zachowywała sie jak przyklejona do drogi. Trochę zbyt duża turbodziura. Trzeba troszkę obrotów żeby ruszyć te 150KM. Ocena ogólna rewelacyjna. Komfort wygoda troszkę zacięcia sportowego (choć to diesel) i solidność.
~Kocur
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
Super samochód na pierwsze auto, pomimo niezbyt pociągającego wyglądu to naprawdę solidne i bezpieczne auto. Stosunek jakości oraz wyposażenia do ceny jest więcej niż korzystny. Serwis w porównaniu do aut bmw/audi z tego samego segmentu jest znacznie tańszy.
~PiotrPremium
Hatchback 1.9 CDTI 150KM 110kW
Auto duże tanie w ekspoloatacji. Niskie spalanie w trasie 5.5 l/100km. Zrobiłem w ciągu roku 20 tyś.km . Polecam!
~Krzysiek
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
Samochód ok , ale serwis -koszty i podejście do klienta tak jak dawniej w Fiacie - to mój ostatni Opel.
~endriu
Sedan 1.9 CDTI 150KM 110kW
mam wersje elegance 1.9 CDTi. barzdo dobre auto. zdecydowanie lepszy niz modeo, avensis, passat, laguna.

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu