Lista ocen Opel Vectra C (467) - Widoczność

Na liście zabraknie 504 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sage666
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Widoczność z samochodu jest na prawdę dobra. Pomimo gabarytów samochodu, czujniki parkowana na początku przydają się do wyczucia parkowania na "styk", potem są bez znaczenia, ponieważ intuicja lepiej nawiguje niż czujniki.
~Marzec
Kombi 1.9 CDTI 120KM 88kW
Choć czujniki parkowania są jednak przydatne, plastikowe osłony zderzaka zdają egzamin i zazwyczaj to one pierwsze alarmują o przeszkodzie, parę dni jazdy wystarcza przeciętnemu kierowcy na zapomnienie o systemie parkowania.
~zgliczyn
Kombi 2.0 turbo ECOTEC 175KM 129kW
na niektórych forach wersja kombi nazywana jest akwarium :) szyba w tylnych drzwiach ma szerokość 70cm a razem z trójkącikiem 90cm ma to dobry wpływ na widoczność a minus tego taki że na słońcu środek się bardziej nagrzewa
~Michał
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Do tyłu (wersja liftback) jest kiepsko. Należy szczególnie uważać przy manewrach na parkingach. Do przodu jest nieźle, choć przedni słupek ogranicza dość mocno pole widzenia. Plus za dobre lusterka boczne, szczególnie lewe.
~coshi
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Duża gablota więc cudów nie ma. Do przodu i na boki rewelacja. DuŻe lusterka niestety nie dadzą nam super komfortu przy cofaniu....potzrebne są czujniki....ja niestety ich nie mam więc cierpię. Ale nie ma tragedii.
~BMW
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
W kombi oczywiście do tyłu jest słabo jak to w kombi:) Polecam czujniki cofania. Do przodu i na boki łącznie z dobrymi lusterkami bocznymi, które można przestawiać jednym guzikiem oba lusterka... jest naprawdę bardzo dobrze.
~Sepp Dietrich
Kombi 1.9 CDTI ECOTEC 150KM 110kW
Nie ma panoramicznej szyby, ale wszystko widać jak należy. Co tu dalej pisać? Xenonki - za..bista sprawa. Jeśli chodzi o cofanie - bez czujników parkowania byłaby masakra. Kombi jest bardzo dlugie. Pamiętajcie - tylko z czujnikami!
~Zadowolony
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Blisko 5-cio metrowe kombi ze wznoszącą się linią bocznych okien więc czego się można spodziewać! Do przodu i na boki z przodu bez ograniczeń a tył wspomagają bardzo dobre, duże lustra boczne i pilot parkowania. ocena: 4+
~grzegorz206
Sedan 2.2 DTI ECOTEC 125KM 92kW
bardzo dobra biorąc pod uwagę maskę po horyzont :) (nieco opadająca linia przodu uniemożliwia dokładne określenie położenia zderzaka, może nieco gorzej jest z widocznością w tylnej szybie. (ale przecież tyłem się nie jeżdzi :) )
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C
7,1
8,9
10,8
~A vectra
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
W aucie siedzi sie raczej dosyc nisko,tylnia lina auta opada,ogranicza wodocznosc,ale idzie przywyknąc( za to wyglada swietnie,vectre sprzedalem 4 lata temu,byla w najlepszym kolorze nocturno blue)