Lista ocen Opel Vectra C (475) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 496 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Kombi 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
Wyciszenie jest w pożądku bez zbędnych chałasuw zewnątrz plus w miarę dobre seryjne nagłośnienie robi bardzo dobrą robotę ja w ustawieniach ustawiłem bas na przednie głośniki i bardzo fajnie u mnie to daje radę
~kaermorhen
Kombi 1.9 CDTI 16V 150KM 110kW
Ja mam wersję wyciszoną dodatkowo w celu założenia Car Audio... Diesla słychać na postoju...w czasie jazdy już praktycznie nie :) Także jeżeli w modelu który właśnie masz zamiar kupić silnik to traktor to coś jest z nim nie tak.
~rafilon
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
powyżej 120km/h robi się nie wesoło.Napis z peerelowskich autobusów \"Rozmowa z kierowcą w czasie jazdy zabroniona\" jest jak najbardziej wskazana właścicielom vectry c gdyż rozmawiać się poprostu nie da.Trzeba krzyczeć.
~Grzegorz
Hatchback 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Przy maksymalnym momencie obrotowym, gdzies około 4 tys bardzo głosno, po przekroczeniu tych obrotów o dziwo ciszej. Szkoda bo do prędkoci 110 całkiem komfortowo. W poprzedniej vectrze b nie było tego problemu.
~Jychu
Hatchback 1.9 CDTI 120KM 88kW
Ogólnie bdb, lecz nadmiernie słychać szumy z opon, ale to pewnie kwestia ogumienia. Poza tym przez uszczelki nic nie przewiewa. Deska nie puka nie skrzypi, jedynie czasami fotel no i tylna półka jak to w hetchbacku.
~Grzegorz
Kombi 3.0 V6 CDTI ECOTEC 177KM 130kW
W porównaniu do Nissana Primery, do poprzedniego Vectry B, do Mitsubishi... moim zdaniem jest bardzo dobrze. Jak zakładam niefirmowe poprzeczki na dach to trochę denerwuje szum. Nie wiem jak to jest z oryginalnymi poprzeczkami.
~krzysiek
Hatchback 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
dosc glosno w srodku- buczacy i dudniacy silnik dopiero przy szybkiej jezdzie ok 140 km cicho, opony fabryczne dramat (bridgestone) nalezy je zaraz po zakupie wymienic na nowe(tak zrobilem po 300 km) i jest znacznie ciszej
~Jeżolo
Hatchback 3.2 V6 ECOTEC 211KM 155kW
Jest cicho. Auto jest nieźle wyciszone i można swobodnie rozmawiać przy 140 m/h. Warto przyjrzeć się uszczelkom w drzwiach - ich wyeksploatowanie sprawia, że szumy wiatru są bardzo mocno słyszalne.
~Misiek
Kombi 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jeśli chodzi o wiatr, b szybka jazdę to jest bardzo dobrze przy 120 kmh jest cicho gorzej jest z skrzypiącymi plastikami zwłaszcza z tyłu i czuć dziury w całym aucie. Poza tym jest bardzo dobrze

Usterki Opel Vectra C

Opel Vectra C – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
Sedan 1.9 CDTI ECOTEC 120KM 88kW
Jest dobrze. Porównując do konkurencji np. z Czech czy Japonii - wyraźna różnica na korzyść Opla. Wtedy jeszcze nie oszczędzali na materiałach wygłuszeniowych, tak jak to mam miejsce obecnie.