Lista ocen Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (42) - Ergonomia

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Tu chyba największe wady np. auto 200 tyś przebiegu, bezwypadkowe, a np. zawiasy drzwi przednich skrzypią przy otwieraniu, wymieniałem i ok. Podczas jazdy po dziurach też zawsze w środku jakiś plastik da o sobie znać. Z wewnętrznych uchwytów drzwi schodzi powłoka, to samo z ręcznego, radio jak na auto z 2006 nie ma nawet AUX, a wymiana to masakra, nie pasuje kostka, wejście antenowe, ramka, wszytko wymaga rzeźbienia.
~Maciek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Wszystko na swoim miejscu, w zasięgu ręki. Materiały przeciętnej jakości. Dużo twardych, tandetnie wyglądających plastików. Koło kierownicy wyciera się. Również elementy pokryte gumowaną powłoką łuszczą się i wyglądają brzydko. Posiadając jasną tapicerkę stwierdzam, że nigdy więcej. Trudna w utrzymaniu, po latach użytkowania i wycieraniu się na siedziskach wygląda nieestetycznie.
~PeterPain
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Mało praktycznych schowków. Podstawki pod kubek? Z tyłu są super, dla kierowcy prędzej przydadzą się na drobne - są tak płytkie,iż każdy zakręt należy brać pilnując napoi....porażka....tak to jest jak projektuje się wnętrze bez praktyczności. W moim poprzednim aucie - Focus I było więcej, dobrze rozmieszczonych i przemyślanych schowków.
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Wszystko pod ręką. Sporo schowków, uchwytów na napoje, spory schowek po stronie pasażera i pojemne schowki w bagażniku. Na minus zdecydowanie brak schowków w tylnych drzwiach i bardzo małe schowki w drzwiach przednich. Swoją drogą to spore zaniedbanie w samochodzie, który aspiruje do miana auta rodzinnego.
~rebuz
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Wszystko w zasiegu reki...ladne podswietlenie przyciskow...malo skomplikowana obsluga konsoli srodkowej...kilka praktycznych schowkow...niedopracowany uchwyt na napoje...zaslaniany jakas dziwna kurtynka..spory dzielony podlokietnik...wysowany do przodu dla zwiekszenia komfortu podczas dluzszej podrozy ...
~Rozczarowany
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Wszystko jest rozmieszczone w zasięgu kierowcy i proste w obsłudze. Uchwyty na napoje mogłyby być trochę bardziej oddalone od siebie bo dwa kubki się nie mieszczą.
~V
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Dobrze. Jest kilka ciekawych schowków. Przełączniki na swoim miejscu. Minus za małe schowki w drzwiach - atlas się nie mieści. Mało wygodny dostęp do bagażnika.
~Przemek B
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto przy spokojnej jeździe mieszanej spala mi 7.9 litra co w tej kategorii należy uznać za dobry wynik. Dużo pali przy prędkościach przekraczających 120 km/h.
~Brendi
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Mi odpowiada wszystko mam pod ręką . Sterowanie radia w kierownicy .Sterowanie klimą bardzo proste. Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach .
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
9,1
9,8
~koki10
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Nie meczyla mnie obsluga, nie stac bylo na sterowanie w kierownicy wiec nie mam co narzekac ze trzeba bylo podglasniac radio pokretlem.
Opel Vectra C Sedan