Lista ocen Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (37) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 65 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łuksz (lukasz12@o2.pl)
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Niestety słabo. Max 3,0 /5 . Pierwsze - wymiana modułu elektronicznego deski rozdzielczej (wszystko zgasło - prędkosciomierz, ekran na desce, regulacja klimy i nawiewów). Na + można zaliczyc to że serwis pokrył 2/3 kosztów wiec wymiana kosztowała 600 zł zamiast 1800 (po gwarancji). Drugi problem - immobilizer - wymiana kluczyka + modułu sterowania - 800 zł. Tutaj niestety musieliśmy pokryć naprawę z własnej kieszeni.
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto posiada swoje choroby, do których należą awarie: układu kierowniczego (pompy, przekładnie), przednich sprężyn (które oryginalne szybko pękają), zacisków hamulcowych (zwłaszcza tylnych) oraz modułu komfortu. Na szczęście nie są to naprawy kosztowne (każdą można wyeliminować nakładem ok. 300-500zł)
~V
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Na gwarancji wymieniono mi kolumnę kierownicy, tylne amortyzatory i coś jeszcze. Wprawdzie tego nie odczułem - zrobiono to podczas rutynowego przeglądu, ale to usterki dość poważne. Gdyby nie to, byłoby doskonale.
~Przemo
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Auto mam 3 lata i poleciłbym go innym. poważnych usterek nie było jak dotąd. Wymieniłem chłodnice wody i klimatyzacji kilka tulejek zawieszenia i jakieś łaczniki ale ogólnie bez zastrzeżeń.
~Voli
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Jak dotąd wymieniona została przepustnica i przepływomierz. Nic więcej. Tutaj trzeba brac pod uwage ilosc przejechanych km. Generalnie nie jest zle.
~Pawel S.
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Opadajace zegary z brakiem kierunków wycieraczek i długich swiatel. Sondy. Gałka klimy. Listwa zaplonowa. Przeplywomierz.
~JW61
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Cewka, chłodnica, sprzęgło (zużycie), sprężyny i zaciski hamulcowe tylne. To wszystko pomiędzy 135 a 160 tys. km.
~krasy zwierz
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
- padające moduły CIM - padające moduły sterowania silnikiem - cieknąca maglownica - usterki skrzyń biegów F17
~lukag
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Z poważniejszych usterek jak na razie jedynie pęknięta fabryczna sprężyna z przodu. Ale w tym samochodzie to absolutny standard.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
9,1
9,8
~Marek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Nie wiem jeżdżę nie cały rok, zrobiłem 30 tyś na razie nic się nie dzieję, za wcześnie żeby oceniać
Opel Vectra C Sedan