Lista ocen Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW 2002-2005 (50) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 52 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JW61
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Gdyby nie leciutko haczący 2-gi bieg i lekka ogólna "gumowatość" byłaby piątka, chociaż i tak jest o niebo lepsza niż wszystkie, które miałem "przyjemność" testować w komisach samochodowych...
~tomy1939
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Czasami coś mi delikatnie zgrzytnie przy wrzucaniu wstecznego,może to kwestia tylko regulacji,natomiast biegi idzie przerzucać dosłownie dwoma palcami.
~pilanin
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Skrzynia biegow starej daty, sprawdzona, bierzcie tylko skrzynie ze wstecznym do przodu, niestety cos przekombinowali biegi wchodza ciezko
~Maciek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Biegi wchodzą bez oporów. Brak zachwytów, ale i brak rewelacji. Jednocześnie brak nakładów na naprawę tego elementu.
~rebuz
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Biegi wskakuja bez wiekszysz problemow..lekko i przyjemnie..nie zdarzylo mi sie,,,zeby ktorys bieg nie chcial wskoczyc,,,,
~MARECKI
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
KIEPSKO WCHODZI TRÓJKA, NO I TEN WSTECZNY, KTÓRY NAWET PO CAŁKOWITYM ZATRZYMANIU, CO JAKIŚ CZAS GŁOŚNO ZAZGRZYTA... BRRR...
~tomeknag@cad.pl
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
czasami przy ostrym ruszaniu spod świateł są problemy z przełączeniem na 2, znacznie lepsze przełączanie niż w Vectrze B
~Marek
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Wsteczny czasem zgrzytanie, ale z drugiej strony nie trzeba wachlować biegami na 4 można jechać 30 i 130
~Rozczarowany
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Do skrzyni biegów nie mam większych zastrzeżeń, biegi wchodzą płynnie i łatwo. Skok lewarka jest odpowiedni.
Dziennik kosztów dla Opel Vectra C Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
9,1
9,8
~bartekm85
Sedan 1.8 ECOTEC 122KM 90kW
Poza tym, że czasami drążek ciężko ustawia się na wsteczny to nie miałem z nią problemów.
Opel Vectra C Sedan