Lista ocen Opel Zafira A 2.2 16V 147KM 108kW 2000-2005 (7) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacollo@poczta.onet.pl
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Pierwszy i drugi rzad bez problemu. Trzeci rzad jest troche krotki, ale wtedy pasazerowie drugiego rzedu musza troche "odpuscic". Zreszta, trzeci rzad uzywany jest raczej rzadko, ale byc musi. Nigdy nie zapomne jak austriacki policjant "wywnetrzal" sie nade mna kiedy na tylnych siedzeniach w Astrze siedzialy cztery osoby zamiast trzech. Dlatego te dodatkowe dwa miejsca sa na wage ....... (wpisac dowolnie) czasami.
~Wojciech
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Bardzo duży w środku. Z zewnątrz wymiarami zbliżony do nowych hatchbacków a wewnątrz naprawdę sporo miejsca na nogi jaki i na głowę. Pierwszy i drugi rząd siedzeń bardzo komfortowy. Trzeci rozkładany raczej dla dzieci lub osób które mają krótkie nogi. Jeśli chodzi o rozkładanie trzeciego rzędu siedzeń, to można to zrobić w max 20sekund.
~Mateusz
Van 2.2 16V 147KM 108kW
duzo miejsca z przodu i z tyłu. Dodatkowo regulowana kanapa z tyłu. Na głowę tez sporo miejsca . Mam 194 cm wzrostu i mieszczę sie za kierownica bez problemu. Jak na ten rocznik to mam kierownoce regulowana w dwóch płaszczyznach.
~g@mib-optic.med.pl
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Wygodne wnetrze i wbrw opinia chyba osób które nie uzywały tego autka w trzecim rzedzie siedzi sie całkiem przyjemnie - chyba ze ktos ma 190 cm wzrostu wtedy zapraszam blizej kierowcy
~marcin.walawka@hexagon.com.pl
Van 2.2 16V 147KM 108kW
DUŻO MIEJSCA MOŻNA SPBIE WYSOKO POSIEDZIEĆ. Z TYŁU MOGĄ SIEDZIEĆ DZIECIAKI I MACHAĆ NOGAMI . REMONCIK MIESZKANIA TEŻ MOŻNA OBSKOCZYĆ.
~kuba
Van 2.2 16V 147KM 108kW
Jak dla mnie to ciasnawo mam 188cm wzrostu, za mnie miejsca mało.
~juro
zarąbiście