Lista ocen Peugeot 306 II (160) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 306 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zadowolony z żabki 306
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Myślę, że pieniądze za jakie można kupić peugeota 306 są adekwatne do jakości tego auta. Ładna i przyjemna buzia auta wpada w oko. Auto fajnie jeździ tylko trzeba je umieć prowadzić, trzeba je poprostu kręcić i trzymać na obrotach, żeby turbina mogła się wykazać, a wchodzi do gry od 2000 obrotów. Ale to chyba nie jest zdziwieniem bo albo wybieramy diesla i ekonomię albo benzynę i lepsze osiągi a co za tym idzie większe żużycie paliwa, bo nic...
~Bolek
Hatchback 2.0 S16 163KM 120kW
Jako pierwsze auto niestety odradzam, lepiej się doszkolić na czymś innym. Cena od 8 tysięcy za peugeota 306 S16/GTI6 jest naprawdę okazyjna, jak na auto które ma szansę zmierzyć się z Civicami Type-R. Dobre wrażenie robi wyprzedzając ludzi w nowszych samochodach śpieszących się na drogach ekspresowych i autostradach. Dodatkowo miny ludzi których się wyprzedza oraz znajomych których się wiezie tym autkiem naprawdę są bezcenne.
~kupczul@valhalla.com.pl
Sedan 2.0 HDi 90KM 66kW
Za GOLFA lub ASTRE z takim wyposazeniem (2.0turbodiesel,full elektryka(orocz tylnych szyb):lusterka podgrz, 4xAIRBAG, ABS, wspoma, klima, fotele podgrz, czujnik deszczu, radio ze sterow przy kierownicy i +6glosnikow) i jeszcze kilka drobiazgow (halogeny, listwy optycznie obnizajace, zderzaki z wersji sportowej, hamulce tarcz przod i tyl) trzeba by spokojnie zaplacic z 20tys zl wiecej.Ocena moze byc wiec tylko jedna: 5.
~knozynski@agb.com.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Za średnie pieniądze średniej klasy auto, standardowe wyposażenie nie zachwyca (taki megane ma 4 poduszki i abs, ale do urody 306 sporo mu brakuje). Na pewno wyróżnia się wśród innych kompaktów. Jeśli kupować, to warto "polować" na liczne wersje limitowane (husky, saint-tropez itp), za niewielką dopłatą zyskamy sporo dodatków. Polecam silnik HDI.
~karwowy@tlen.pl
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
To tanie auta z powodu złych opinii o francuzach, wiec można kupić fajny egzemplarz, dobrze wyposażony za rozsądna cenę. To może być dobry wybór zważywszy, że prawie wszystkie niemieckie auta w Polsce były \"walone\" a ich ceny są drastycznie wyższe. Jednak trzeba do tych aut trochę cierpliwości a ja jej nie mam.
~avalon mail gj1@op.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
Kupiłem nowy samochód model ´99 z produkcji ´98. za 35tysięcy zł.Przejechałem ponad 230tysięcy bez powaznych awarii. Duzo nie dołozyłem więc warto było. Dziwie sie tym co twierdza ze "francuzy" to słabe samochody. Najwidoczniej albo nie dbaja o auto albo poprostu nie potrafia jeździć. Cudów nie ma !
~tomazi84@o2.pl
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Za przyzwoite pieniądze nabywamy naprawdę niezawodne, dobrze wyposażone auto. W opinii mojej jak i wielu innych osób i wbrew panującemu stereotypowi "nie ma to jak niemiec" (czytaj: Golf) zyskujemy dużo ciekawsze auto, lepiej wyposażone i do tego w lepszej cenie !!! Czego chcieć więcej?
~mateusz_81@vp.pl
Hatchback 1.4 75KM 55kW
wtedy gdy ja kupowałem ten samochód wart był 14tyś zł. teraz jest wart jakieś 8,5tyś. stracił na wartości bardzo dużo ale nie żałuję. w tym momencie zastanawiam sie nad zamianą Peugeota 306 na Peugeota...306! nieco młodszego. ja sięzakochałem w tym autku od pierwszego wejrzenia. polecam!!
~Łukasz
Kombi 1.6 99KM 73kW
Jeżeli trafisz na taki samochód jaki ja będę oferował do sprzedaży za jakiś czas to będziesz zadowolony. Idealne auto na codzienną jazdę do pracy i na zakupy oraz na dalekie trasy. Jeżeli kupisz złoma, w którego nikt nigdy nie inwestował to ciągle będzie się coś psuło. To jest pewne.
~maciekx
Hatchback 1.9 D 69KM 51kW
Całkowicie zasługuje na swoją "Królewska Twarz", ładny przód (reflektory !!!), linia nadwozia niczego sobie, fajne autko z oszczednym silnikiem i wogóle dla mnie miodzio, wygodne dobrze spasowane wnętrze i ergonomia dobra, bagażnik duży,