Lista ocen Peugeot 307 I (500) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 760 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~robin
Cabrio 2.0 16V 136KM 100kW
dla kierowcy i pasazera z przodu mozliwosc ustawienia foteli i ilosc miejsca ocenil bym na 5 ale z tylu jest juz sporo gorzej (duzo mniej miejsca ale i tak wiecej niz w konkurencyjnej megane CC i podobnie jak w wielu innych typowych coupe) wiec daje 4
~Sfrustrowany Peugeotem Łysy
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
Z przodu dla długonogich trochę ciasno, ale za to w góre i na boki ok. Dzieki cofnięciu przedniej szyby wrażenie przestronności jak w vanie. Z tyłu bardzo poprawnie jak na tę klasę (mówię o SW bo tam jest rozstaw osi większy o 10 cm, w hatchbaku - porażka)
~Marcin
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
autko z zewnątrz wygląda na nieduże ale w środku miejsca naprawdę jest ogrom!...mam 196 i przez to że siedzę wyżej niż w mondeo jest mi lepiej...z tyłu nawet jak odsunę fotel max to dorosłą osoba na sporo miejsca
~Bartas z Poznania
Kombi 1.6 16V 109KM 80kW
Ogromnie dużo miejsca jak na takie auto! Naprawde jestem bardzo zadowolony jeśli chodzi o ilość wolnego miejsca w tym kombi. To nie żadna gówniany kurnik typu audi a4, golf 4 czy bora. 307 ka pod tym wzgledem jest niesamowita.
~kociubrysek
Hatchback 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Przednie fotele bardzo wygodne, w moim egzemplarzu brakuje jedynie podłokietnika. Miejsca na nogi aż nadto. Z tyłu bardzo wygodnie dla 2 osób. 3 osoby też spokojnie pokonają dłuższą trasę, ale mniej komfortowo.
~imarcinkowska@komandor.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
Bardzo duzo miejsca i z przodu i ztyłu samochodu. Dodatkowe bajery schowków są bardzo przydatne- okulary się nie pałętają po desce rozdzielczej, mapy nie fruwają tylko leżą pod siedzieniem w wysuwanych szufladkach
~shazan@wp.pl
Hatchback 1.6 16V 109KM 80kW
nie ma równych ( w SW o 10 cm więcej na rozstawie osi niż w hatchbacku- ostatnio kolega który ma mondeo wsiadł i powiedział że jak skończy mu sieleasing to bierze tego Peugeota jako kolejny przedmiot leasingu :-)
~Łukasz
Cabrio 2.0 16V 136KM 100kW
Kupowałem auto dla siebie a nie dla pasażerów. Jeżdżę maksymalnie we dwie osoby, miejsca na nogi dużo. Ale biorąc pod uwagę że mam 184 cm i siedząc wygodnie pozbawiam osobę z tyłu na jakąkolwiek wygodę
~Rychu
Kombi 2.0 HDi 8V FAP 109KM 80kW
Baaardzo pojemne auto, wykorzystali przestrzeń rewelacyjnie. Możliwość wyjecia niezależnie każdego z foteli, przełożenia ich na 3 rząd. Do tego panoramiczny dach optycznie powiększa auto.
~Piotr
Hatchback 2.0 HDi 8V 90KM 66kW
jak na tą klasę auta miejsca jest wybornie dużo, pasażer z przodu może swobodnie wyciągnąć nogi (mieszczą się swobodnie długie damskie nogi) z tyłu też dużo miejsca dla pasażerów, bagażnik typowy dla kompakta