Lista ocen Peugeot 308 II Hatchback 5d (28) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tommm76
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Przy niższych obrotach słychać lekko silnik, chociaż nie jest to dźwięk nieprzyjemny. Przy prędkościach ok. 40-130 km jest bardzo dobrze. Potem hałas narasta, ale bardziej chodzi o szum powietrza i opon. Może jeszcze szklany dach troszkę dokłada, ale bez problemu przy dużych prędkościach można rozmawiać bez podnoszenia głosu czy podgłaśniania radia.
~fordonczyk
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Kiedy przeczytałem pierwsze testy tego auta, nie chciałem zbytnio wierzyć, że jest tam tak cicho. Przekonałem się dopiero po zakupie. Jedyne co słychać to szum opon przy prędkościach autostradowych. Na szczęście na Niemieckich autostradach jest już często "cichy asfalt" a to daje możliwość swobodnej rozmowy nawet przy 150 km/h. Klasse!
~Mentoro
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Tu jest słabo, słychać co głośniejsze samochody jadące obok. Z każdym dniem poznaję ten samochód bardziej, myślę że jełśi hałas będzie mi dokuczał to zastosuję maty wygłuszające na drzwi - bo wg. mnie to one najbardziej odpowiadają za pojawiający się w kabinie hałas.
~Tomasz
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Jest cicho i komfortowo .Żadnych niepokojących i irytujących trzasków skrzypień stuków itp. choć przy hamowaniu silnikiem w oplu było bardziej komfortowo . Jakość materiałów w kokpicie dużo większa niż u konkurencji.
~Annc
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Bardzo dobrze, choc nie rewelacyjnie (glownie za sprawa silnika) - byc moze jestem troche "skażony" poprzednia V6. Do 100km/h naprawde milo i przyjemnie. Nie ma tez problemu z dogadaniem sie przez fabryczny zestaw Bluetooth
~Piotrek
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
Jak na silnik 3 cylindrowy jestem mile zaskoczony, spodziewałem sie brzmienia w stylu 3 cylindrowego diesla. Wewnątrz standardowo dźwięk silnika i szum opon słyszalny jednak nie uciążliwy.
~Robert
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
W trasie jest naprawdę komfortowo i cicho, zawieszenie również nie hałasuje. Silnik ma dosyć agresywny warkot na wyższych obrotach, ale mi to akurat się podoba.
~Karol
Hatchback 5d 1.2 PureTech 130KM 96kW
bardzo słaby punkt auta, przy zamkniętych szybach słychać inne auta na drodze, a jak rozmawia się przez zestaw głośnowmówiący to na zewnątrz wszytsko słychać. Ale silnika własnego nie.
~dygi
Hatchback 5d 1.6 HDi 92KM 68kW
Jak na diesla...rewelacja. Podróżuje się komfortowo. Zwracam na tego typu rzeczy uwagi także naprawdę fajnie wyciszone autko.
Dziennik kosztów dla Peugeot 308 II Hatchback 5d
~jambis
Hatchback 5d 1.6 THP 125KM 92kW
Deska bardzo dobrze spasowana. Nic nie puka, nie trzeszczy. Wygląda jak nowa. Komora silnika dobrze wyciszona.
Peugeot 308 II Hatchback 5d