Lista ocen Peugeot 406 Kombi (82) - Ergonomia

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomtom
Kombi 1.8 16V 110KM 81kW
Schowki w drzwiach ciasne. Główny schowek dość daleko od kierowcy. Trzeba się dobrze wyciągnąć. Podłokietnik musiałem montować sam i to w dużym stopniu uratowało sytuację. Siedzenia... tak średnio. Dla mnie za miękkie, wpadam do środka. Ale samochód jeździł na taksówce więc wnętrze przeżyło swoje. Łatwość ładowania z tyłu. Dość nisko belka i na poziomie podłogi bagażnika.
~Avalon gj1@op.pl
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Wszystko w zasięgu ręki.Przełączniki klimy, lusterek, sterowanie sprzętem audio przy kierownicy, skórzana "fajerka", wygodny podłokietnik środkowy.... Z wad muszę wymienić automatyczne wycieraczki które czasami zyją swoim zyciem(nie wiem od czego to zależy) oraz słabo widoczną w dzień kontrolkę świateł mijania. Sa to jednak drobnostki.
~Boro_89
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
W zasadzie nie miałbym się do czego przyczepić pod względem ergonomii, ponieważ wszystko jest na swoim miejscu, a obsługa wszystkich gadżetów raczej intuicyjna, jednak 4 za spasowanie materiałów. Są miejsca, gdzie plastik jest bardzo dobrej jakości, a są takie, gdzie plastik lubi potrzeszczeć.
~Beder
Kombi 2.2 HDi 133KM 98kW
WZOROWA - 1300 km bez wysiadania - a mam problemy z kręgosłupem. Fotele to \"Rekord Swiata\" - ja mam podrzewane w skórze - wiec i w zime są OK. Na tylniej kanapie wygodnie podróżują 2 dorosłe osoby, dużo miejsca na nogi. Po złożeniu siedzeń bagażnik GIGANTYCZNY, bez złożenia też OGROMNY.
~Azbest
Kombi 2.2 16V 158KM 116kW
Ok. Schowek duży, boczne mogły by być większe, spore kieszenie w siedzeniach. Przełączniki na swoim miejscu, duże przyciski nawet jak ktoś ma palce Shreka to nie powinien przyciskać kilku na raz. Obsługa tempomatu i sterowanie radia z kierownicy wymaga przyzwyczajenia.
~lucky-luzer
Kombi 1.8 90KM 66kW
Wszystko tam gdzie ma być , sterowanie radia pod kierownicą , automatyczna wycieraczka szyby super rozwiązanie zwłaszcza dla mojej żony. Przejechała całą Polskę na włączonej wycieraczce podczas deszczu a ta regulowała prędkość zbierania zależnie ilości deszczu i prędkości.
~StalkerOfficial
Kombi 1.8 16V 116KM 85kW
Nawet przy długiej jeździe nie odczuwam zmęczenia. Zawieszenie bardzo dobrze tłumi nierówności. Bagażnik natomiast może robić za namiot, jaki jest w stanie robić za dostawczak. Najwięcej nią przewiozłem to około 20m^2 boazerii za jednym razem.
~Polak
Kombi 2.0 HDi 90KM 66kW
Ergonomia przycisków dobra, brakuje półek i podstawek na napoje albo telefon komórkowy.Wspomaganie działa nieźle,nie podoba mi się kolor zegarów,dobrze że można go regulować.Łatwo zarysować plastiki , tapicerka szybko się brudzi , dość brzydkie wnętrze.
~Tomek
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Wszystko na swoim miejscu:) Niewiarygodnie wygodne fotele ,sprawdzaja sie swietnie w dlugich trasach ,lepsze niz te w audi a8!! Skorzana czarna tapicerka wyglada swietnie i swietnie pachnie! W bagazniku jeszcze folia.
~Bartez
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Tutaj wszystko odbywa się intuicyjnie. Po wejściu do samochodu, nie ucząc sięnieczego od razu zorientowałem się co do czego służy i gdzie się znajduje - czyli wydaje mi się 100% wykonany plan przez konstruktorów PSA
Peugeot 406 Kombi