Lista ocen Peugeot 406 (510) - Całokształt

Na liście zabraknie 443 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarek
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
super auto, ten, kto zastanawia się, co kupić do 10 000 zł, nie powinien nawet myśleć o czymś innym - a już nie daj Boże o furmankach od VW. Każdy mechanik Ci powie, że te auta (1.9 TD) jadą kilkaset tys. bez remontu, a gdyby nawet - części są coraz tańsze, a konstrukcja na tyle prosta, że każdy mechanik Ci go naprawi (chociaż są różni artysci :)
~Gregorus
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Peugeot 406 zwany jest ostatnim dobrym Peugeotem i to jest prawda. Jestem bardzo zadowolony, że mogę być posiadaczem tego samochodu, daje dużo przyjemności, jest cichy i komfortowy. Mój ma jeszcze bardzo dobry silnik i automatyczną skrzynię biegów, a do tego stosunkowo mało pali. Bardzo dobry na trasę, nigdy nie wysiadam z samochodu zmęczony ani obolały.
~~hans
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Jeśli ktoś potrzebuje auta rodzinnego, które nie wymaga częstej ingerencji mechanika to polecam, szczególnie przez zawieszenie - nie na darmo taksówkarze często kupują to auto: komfort jazdy bardzo wysoki. Dodatkowo stylistyka, mimo swoich lat nadal jest aktualna i może konkurować z najnowszymi modelami (zasługa lini nadwozia i przednich świateł).
~KrzyKa
Sedan 1.8 90KM 66kW
Sprzedałem ten samochód parę dni temu. Będę wspominał go bardzo dobrze jak niezawodnego druha. Był to mój drugi 406, poprzedni z roku 1997 był równie niezawodny ale miał gorsze siedzenia. Z całego serca polecam ten samochód - jest jednym z najbardziej niedocenionych na rynku. Natomiast 407 nie kupiłem - zbyt dużo stylu a zbyt mało przydatności na codzień.
~vomitron@interia.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Duza wygoda za nieduze pieniadze. Jedyne mankamenty to nie za niskie koszty eksploatacji,chyba ze ktos zrezygnuje z ASO wowczas spadaja o jakies 60%. Mija kilka minut zanim poczuje sie pracujaca klime ale jako plus: gdy klima chodzi nie widac duzej roznicy w spalaniu auta.A chodzi w lato nonstop. ;)) Reszta OK. Spalanie 6.5 - 7l trasa, 8 - 10l miasto.
~Landwarrior
Sedan 1.8 90KM 66kW
Jeżdżę tym samochodem od nowości. Poza przeglądami gwarancyjnym na szczęście udało mi się ominąć serwisy - żadnych poważnych awarii. Jedyne co trzeba było wymienić to stabilizatory tylnego zawieszenia (koszt 320zł), które bardzo szybko padają na polskich klepiskach. Generalnie autko godne polecenia, gwarantujące bezpieczną i komfortową jazdę.
~klapsm1977
Kombi 1.8 16V 110KM 81kW
Auto kupione od pierwszego wlasciciela w polsce przy przebiegu 135.000 km z Polskiego salonu serwisowane . Od 2007 w mojej eksploatacji a od 2011 u mojego brata. Poza jakimis pierdolami typu tulejka , lacznik stabilizatora zadnych problemow. Bardzo fajnie zestrojone zawieszenie idealne na nasze drogi. Polecam z czystym sumieniem.
~Peżooo
Coupe 2.0 16V 132KM 97kW
W samochodzie można się zakochać to trzeba przyznać. 2.0 132km pancerny. części nie są drogie, gdyż większość pasuje od innych modeli. Drogie są jedynie części karoserii... pomijając ten fakt bardzo chętnię wrócę do niego. Samochód jak na swój wiek robi wrażenie do tej pory i nie ma momentu gdy ktoś się za nim nie obejrzy ;D
~consul2002
Sedan 3.0 V6 24V 190KM 140kW
Auto jest po prostu SUPER! Polubiłem je do tego stopnia, że postanowiłem całkowicie odnowić lakier i przywrócić staruszka do stanu fabrycznego. Jest niesamowicie wygodny i wyposażony lepiej niż niejeden nowy samochód tej klasy! Wierzę, że za kilka lat rynek doceni tą limuzynę z zacięciem sprinterskim (8s do 100 km/h)
Dziennik kosztów dla Peugeot 406
6,8
9,4
9,2
~Tomas
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Posiadam Peugeota 406 2.0 HDi 109 KM.Jestem bardzo zaskoczony silnik mocny i zywotny. zawieszenie rewelacja + bardzo wygodne fotele.ogromny bagaznik auto mam 4 lata zrobilem 75tys.km wymienilem tylko sprzeglo i przeplywomierz powietrza czesci sa dosc tanie wiec dopoki nie padnie silnik jezdze i ciesze sie z zakupu