Lista ocen Peugeot 407 (294) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 289 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~xxx
Coupe 2.7 V6 24V HDi FAP 204KM 150kW
Fotel można ustawić dowolnie. Przód, tył, regulacja kąta pochylenia oparcia oraz siedziska. Z przodu dosłownie każdy się zmieści. Z tyłu osoby poniżej 175 cm będą też dobrze podróżowały, no chyba że z przodu siedzi ktoś kto ma powyżej 190 cm, wtedy miejsce na nogi na tyle nie istnieje. Schowki duże. Podłokietnik przedni dobrze przemyślany. Skórzana tapicerka robi robotę. Warto dodać że z tyłu na boczkach drzwiowych są podłokietniki oraz rączki.
~Horry_Piotter
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Z przodu doskonale, z tyłu przeciętnie, razem dobrze. Ale widziały gały co brały. Z tyłu jeżdżę tylko po pijaku, kiedy z przodu siedzi żona. Na szczęście podsuwa fotel mocno do przodu i mam luz. Francuzi mieli doskonały pomysł, że pozwolili fotelom odjeżdżać maksymalnie do tyłu, wręcz bez żadnej przestrzeni. Jak nie wiozę nikogo z tyłu, mój pasażer może wyprostować nogi bez względu na wzrost. Producent nie narzuca ugięcia kolan.
~misiojad@onet. eu
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Z tyłu bardzo ciasno dla dwóch dorosłych osób. Fotele przednie są niewygodne i za wysoko położone (mimo regulacji wysokości). A długich trasach bolą łydki i kolana. Przez pół roku cały czas walczyłem z nimi i nie mogłem ustawić wygodnej pozycji - 184cm wzrostu. Mały bagażnik dla rodziny na wakacje. 405 miał 470 litrów, 406 miał 430l. a ten 407 litrów. Dla porównania Passat ponad 520!
~Adam
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Z przodu ma się wrażenie jazdy krążownikiem szos. Bardzo szeroko. Regulowany podłokietnik, na którym nie trzeba się "przepychać" z pasażerem. Nie mam elektrycznej regulacji foteli ale ta ręczna umożliwia dostosowanie wnętrza szybko i sprawnie. Z tyłu miejsca jest sporo. Fakt, że wożę dzieciaki, ale na razie nie jest im ciasno. Mają 160 i 136cm. Jak przerosną tatę, to się będę martwił... ;)
~Konrad
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Jak na auto tej wielkości nie ma rewelacji. Dość długi przód, szyba usytuowana pod małym kątem sprawia że przestrzeń pasażerka przesunięta jest w tył o dobre pół metra względem głównych konkurentów i o ile z przodu miejsca jest pod dostatkiem, to z tyłu jest ciasno. Mierzę 186 cm wzrostu i za fotelem kierowcy ustawionym pod siebie, nie zmieściłbym się na tylnej kanapie.
~Tomasz B.
SW 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
W samochodzie jest duzo miejsca. Oczywiscie najwiecej ma kierowca i pasazer z przodu ale i z tylu tez go nie brakuje. Problemem moze byc tylko wsiadanie i wysiadanie, jesli ktos lubi siedziec wysoko. Jesli chodzi o bagaznik, to nie jest rewelacyjnie duzy, ale bez rozkladania siedzen, bez problemu wchodza tam trzy duze walizki i jeszcze mozna polozyc cos na nie.
~Yahoo
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Miejsca dla kierowcy w zupełności wystarczająco, jest przestronniej niż np w Touareg\'u lub BMW 5, one są pozornie duże, a 407 jest pozornie mała. Z tyłu to już inna historia. Jak na auto tej klasy, jak to jest u konkurencji powinno być przestronnie, a Kia Ceed ma więcej miejsca na nogi. Może jest szeroko - OK, ale kolana w fotelu kierowcy.
~Maciek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Najczęściej korzystam z samochodu sam, jednak nawet dłuższa podróż (2000km) we dwoje z bagażami nie jest problemem. Myślę, że 4-osobowa rodzina + bagaże również będzie podróżowała w komfortowych warunkach. Jeśli bagażnika nie zajmuje subwoofer i wzmacniacze, to jest tam ogromna przestrzeń - w innym przypadku w zupełności wystarczająca dla 2 osób.
~robson0
Coupe 3.0 V6 24V 211KM 155kW
Bardzo wygogde fotele i fantastyczna pozycja za kierownicą. Nie jeździłem do tej pory samochodem o takim komforcie. Po przejechaniu 600km i spędzeniu 10 godzin w tym samochodzie nie czułem najmniejszego zmęczenia, zupełnie jakbym dopiero co wstał z łóżka. Sporo miejsca, zarówno z przodu jak i z tyłu. Duży bagażnik jak na Grand-Tourismo.

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andy
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jeśli chodzi o przestrzen dla kierowcy to jest to rewelacja jak dla mnie mam 178cm. Myślę że osoby pow 190 mogą narzekać, chociaż jak sie odsunie fotel to jest pełno miejsca. Pozadtym fotele z przodu mają rewelacyjną regulację. Pozycję naprawdę można sobie świetnie dopasować. Z tyłu osoby wyższe już mogą narzekać. Ja z tyłu nie jeżdze.