Lista ocen Peugeot 407 (242) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 341 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kiostry
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
nowego za 100 tys zl nie kupilbym napewno, bo to chora cena. Swojego kupilem w salonie za 70 tys zl. Byl modelem testowym, mial 10 miesiecy i 2 tys km przejechane, 2.0 HDI, po face liftingu, full wersja (alufelgi, pelna elektryka, dwustrefowa klimatyzacja, radio, komputer, tempomat, sterowanie z kierownicy i coś, co mi sie bardzo podoba- roletki na tylnych szybach:), dolozyli mi dodatkowy rok gwarancji, felgi stalowe do opon zimowych....
~Andy
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Mimo wysokiej ceny to jednak dam pięć gwiazdek. Ja mam sedana comfort, jesli porównam wyposażenie i to co oferuje ten samochód to chyba nie ma lepszego auta w tej klasie. Za passata z tym samym wyposażeniem trzeba dać 30 tys więcej. A mit o niemieckiej niezawodności prysł wraz z nastaniem 21 wieku. ?Więc po co przepłacać. Jeśli chodzi o wyglad auta to niewiele samochodów może się z nim równać mam na myśli oczywiscie klase średnią. Jedyne co...
~univet@o2.pl
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Bardzo przyzwoite auto. Niewielki mankament to niskie zawieszenie. Trzeba uważać na krawężnikach, śpiących policjantach i dołach poza miastem. Jednak plusem z tego wynikającym jest pewność prowadzenia. Jedzie jak po sznurku i nie \"szuka drogi\". Jest bardzo cichy - przy 140 km/godz rozmawiamy bez podnoszenia głosu a muzyczka nam szemrze. Na przeglądzie po 20 tys. km. wymienili oleje filtry, dali klapsa za 800 zł i wypuścili w świat.
~o!
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przy tej cenie byłaby to rewelacja gdyby nie w/w awarie i serwis. Mogę darować uchwyty na kubki, ciasnotę na tylnych siedzeniach oraz inne niedociągnięcia gdyby to coś mniej paliło i nie psuło się w przeciągu 5 tygodni kilkakrotnie. To tylko marzenie. Powinienem zaznaczyć \"bardzo źle\" i ostatecznie tak zrobiłem, ale wierzę że to potkniecie (choć dla mnie tragiczne finansowo)i sprawa znajdzie korzystny dla mnie finał.
~Grzesiek
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Nie jest wielkim problemem znalezienie zadbanego egzemplarza, diesle uchodzą za udane konstrukcje, przy zakupie warto się dopytac kto wcześniej użytkował samochód ponieważ, często pomimo niskiego przebiegu zdarzają się usterki np Turbiny co wynika głównie z niewłaściwego użytkowania auta, (Brak chłodzenia turbo po zjechaniu na parking itd.)
~Janek z Janek
SW 2.0 16V 140KM 103kW
Stosunek jakości do ceny przy zakupie auta rocznego z gwarancją od dealera jest rewelacyjny ponieważ można znależć taki samochód za niecałe 70% ceny nowego do tego z niewielkim przebiegiem. Sam kupiłem roczne auto z przebiegiem 17tys km za 56 tys. zł a identyczny nowy stał wtedy w salonie za 84,9tys. zł ( w cenie promocyjniej :-) ).
~w1cked
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Powiedziałbym że jestem gadżeciarzem, ale nie spdziewam się od auta że pana Boga za nogi chwycę jak je będę miał oraz nie mam manii jakichś mitów o samochodach jak \"nie kupuj na f i francuskich\", \"wolksvagen to auto dla ludu\" etc. mając takie nastawienie powiem że nie jest to tanie auto, ale za tą cenę trudno kupić coś z takim wyposażeniem.
~Bartek M
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Promocja wyprzedaz modelowa 2006. 7 poduszek ABS TCS ESP pełna elektryka podgrzewana siedzenia 2 strefowa klima spryskiwacze czujniki deszczy/ciemności/ parkowania i wiele wiele innych za 88tys zl :) Nie było lepszej oferty w danym czasie . Do tego jeszcze dokupiłem mu 17 nasto calowe felgi oraz dokonałem dość znacznej ingerencji w car audio
~gabryś
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Przez panującą w Polsce opinię o francuzach samochody koncernu PSA są mocno niedocenione. Dlatego cena jest rewelacyjna w stosunku do jakości! A wystarczy porównać opinie w Autocentrum: 407: http://www.autocentrum.pl/oceny/peugeot/407/ i np odpowiednika VW Passata: http://www.autocentrum.pl/oceny/volkswagen/passat/b6/

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Maciek
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Za te pieniądze (50tys. zł) ciężko dostać auto bardziej prestiżowej marki z choćby zbliżonym wyposażeniem (2.0HDi, 163KM@380Nm, automatyczna skrzynia biegów, tempomat, 9 poduszek, ABS, ESP, kolorowa nawigacja, telefon, czujniki parkowania, ksenony, skórzana tapicerka, sterowanie wybranymi funkcjami głosem, szklany dach itp.).