Lista ocen Peugeot 407 (583)

~rysiek_
Sedan 2.0 16V 140KM 103kW
Bardzo przyjemnie wyciszone auto. Dobre zawieszenie. Silnik przyjemnie mruczy. Bardzo ładnie w środku i na zewnątrz. Plastiki dobrze spasowane i nienajgorszej jakości - nic nie trzeszczy, ani nie stuka.
~Andy
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Piękne auto, ma swój styl, podoba się kobietom, teraz jest ich już trochę, ale kiedy miałem go 2 lata temu to naprawdę było miło widzieć jak ludzie się oglądają. Wykonanie w środku super, ze smakiem. Siedzenia są superwygodne. Ja kupiłem sedana, choć nie jest tak praktyczny jak sw, no ale cóż bardziej mi sie podoba. przecież kartofli nie wożę. jeśli ktoś ma dużą rodzinę niech nie kupuje sedana, bo nie będzie zadowolony. sedan to auto dobre dla...
~bartus-1987_1987@tlen.pl
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
JAK KTOS ZNA DOBRA PROFESJONALNA FIRME ROBIACA CHIP TUNING PROSZE NAPISZCIE !!! ..Jest to najładniejszy samochód w klasie sredniej. Posiadam egzemplaz czarny..jest piekny. Jego desing..nie ma ladniejszego i jeszcze da dbałosc o szczegóły...chromowane detala na gałce skrzyni biegów oraz ramka wogół niej , wokół zegarów ,na wlotach powietrza ,klamkach raczkach no i do tego imitacja ciemnego drewna oraz aluminium . Jezeli ktos podchodzi do...
3,4
~andy666
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
Samochód piękny. Jego wygląd z pewnością podoba się każdemu. Jednak posiada wiele niedoskonałości. Materjały uzyte do wykończenia wnętrza samochodu bardzo niskiej jakości. Niszczy to piękno tego samochodu. Wraz z wiekiem obawiam sie, że usterki będą coraz bardziej dawać się we znaki. Kilka rozwiązań w tym samochodzie nie jest do końca przemyślanych. Jeżeli dla kogoś liczy się tylko wygląd zewnętrzny samochodu to polecam.
3,5
~rfalko@poczta.onet.pl
Sedan 2.2 16V 158KM 116kW
Nigdy prywatnie nie kupiłbym tego samochodu. Poza tym nie rozumiem zauroczenia jego sylwetka - 10 za brak proporcji i opadła warę z przodu.
~Szymon
Sedan 2.0 16V 136KM 100kW
SILNIK: Silink.. zaskakuje pozytywnie :) "Dziura" w turbo jest niestety zauważalna, ale zaraz za nią czuć moc. Auto bez problemu łoi dupę większości ~140 konnych sedanów. Jedyny problem to FAP i EGR, ale i na to jest rozwiązanie - można to cholerstwo wywalić. O ten silnik trzeba dbać, a na pewno się odwdzięczy. SKRZYNIA: Na plus tylko 6 biegów. UKŁAD JEZDNY: Nie jeździłem samochodem, który dawałby większą przyjemność z jazdy....
~szamian
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Auto kupiłem ponad 1,5 roku temu. Zrobiłem nim ok. 50 tys. km, z czego ok. 43 tys. po założeniu instalacji LPG Landi Renzo. Jak dotąd nie widać jakichś większych usterek.
2,5
~o!
SW 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Pojazd nadaje się tylko do wymiany, nie wiem czy zaufam kiedykolwiek tej marce. Na dzień dzisiejszy jazda nim jest wręcz niebezpieczna. Zgłosiłem telefonicznie i na piśmie, ale wg serwisu powinienem czekać 14 dni na odpowiedz! Mam nadzieję, że w tym czasie dotrę do Peugeot Polska, jeśli nie to do Francji jeśli ten pojazd wcześniej mnie nie zabije.
3,5
~R129
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jeśli kupujesz samochód, bo dobrze wygląda, to rozważ 407. Jeżeli ntomiast lubisz jeździć i dużo jeździsz, to znajdź normalny, niemiecki lub francuski samochód

Usterki Peugeot 407

Peugeot 407 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ROMEK 65 - 407 SW
Sedan 1.6 HDi FAP 109KM 80kW
Samochód spełnia moje wymagania -oszczędny i w miarę sprawny silnik, dobrze wyposażony w wersji " premium", ładnie się prezentuje - cóż trzeba więcej !