Lista ocen Peugeot 407 SW 2.0 16V 136KM 100kW 2004-2006 (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kondt
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Biorąc pod uwagę cenę tego auta, a w szczególności aut używanych to jest ono dość atrakcyjne. Za przystępną cenę otrzymujemy auto bardzo ładne stylistycznie zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Dobrze wyposażone i nowoczesne. Przyzwoitą jakość materiałów z jakich wykonane zostało wnętrze. Auto ma już 6 lat i trochę przebiegu a w środku wygląda jak nowe. Nic nie wyblakło, nie wytarło się, nie skrzypi. Podróżuje się nim niezwykle komfortowo jak...
~Wojtek
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Moim wcześniejszym autem była niezawodna Octavia z super chwalonym silnikiem 1.9 TDI. - niemiecki szajs - tą część mojej historii lepiej zapomnieć. Wkurzony na niemiecką motoryzację przesiadłem się na francuza. Oczywiście w akompaniamencie pukania się w czoło i rad w stylu "Nigdy nie kupuj francuza!" Swojej 407ki szukałem całkiem długo - w końcu udało się znaleźć fajny egzemplarz z polskiej dystrybucji. Nie polecam wersji 1.8 bo...
~Golonka
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Przez 9 lat jeździłem Hondą Civic, którą zamienił na tegoż właśnie nieszczęsnego Peugeota, więc mocno odczułem spadek jakościowy. Przez lata jeżdżenia Hondą nie musiałem się w ogóle interesować samochodem, tylko części eksploatacyjne, tankowanie i jeżdżenie. Po przesiadce na Peugeota ciągle siedzę na forach i szukam rozwiązań kolejnych problemów... Niestety samochód nie daje spokoju i co rusz podsyła jakieś nowe błędy na komputerze lub nowe...
~G.
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Wyróżniające sie na ulicy (wersja kombi), w porównaniu z 406 przecietne materiały, na desce dużo plastiku średniej jakości, rozczarowuje osiagami i komfortem jazdy (też w porównaniu z analogicznym 406), dziwny wynalazek felg z lekkich stopów bez otworu w środku powoduje, że wyważanie kół mozliwe tylko w nielicznych miejscach, wycieraczki szyby przedniej szybko się zużywają, tarcze hamulcowe "spaczyły się" juz po 20 tys.km.
~kams
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Auto co chwilę zawodzi, ląduje u mechanika. To wymiana alternatora, dwa razy układu BSI, auto gasło, zwarcie wiązki silnika, zerwany pasek osprzętu i inne małe naprawy elektromechaniczne.. Nie czuć, że auto przyspiesza, jest duże i ciężkie. W trasie dopiero przy max 120km/h, żeby było normalnie spalanie. LPG w mieście 13l/100. Tak poza tym to wygodne. Gdyby nie awaryjność mógłbym nim jeździć do końca
~Adam
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Piękne rodzinne auto. Ma niepowtarzalny design. Vectra czy Passat wyglądają przy nim jak karawan... Bardzo dynamiczny i szybki samochód. Silnik 136 konny, po załączeniu turbo wgniata w fotel. Alufelgi i szklany dach sprawiają, że ma się wrażenie posiadania auta luksusowego a nie dużego średniaka.
~melo-s
SW 2.0 16V 136KM 100kW
samochód choć troszke kosztowny w eksploatacji ale podnosi innym ciśnienie, najlepszy na długą trase wtedy dopiero sie rozkręca, jak o wszystko trzeba dbać i inwestować, chcesz jeżdzić to dbaj, wszystko sie psuje nawet czołgi
~kotem
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Auto bardzo tanie jak za takie wyposażenie, wygląd jest genialny i nadal na czasie, ale konsumpcja oleju i pierdoły psują całokształt, ale ma to coś co powoduje, że chce się go mieć i tyle.
~szamian
SW 2.0 16V 136KM 100kW
Auto kupiłem ponad 1,5 roku temu. Zrobiłem nim ok. 50 tys. km, z czego ok. 43 tys. po założeniu instalacji LPG Landi Renzo. Jak dotąd nie widać jakichś większych usterek.
Dziennik kosztów dla Peugeot 407 SW 2.0 16V 136KM 100kW
10,3
11,6
~tomako
SW 2.0 16V 136KM 100kW
niestety fatalny silniki i kiepskie fotele kanapowe powodują słaba ocenę. wizualnie ładnie ale brak ducha :-(
Peugeot 407 SW