Lista ocen Peugeot 508 I Sedan (69) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Bardzo dużo miejsca. Baaaardzo wygodne fotele- naprawdę rewelacja- szczególnie na długie trasy. Wygodnie z tyłu - wysokie podparcie na plecy niespotykane w tej klasie. Może trochę przeszkadzać brak przyciemnienia szyby przedniej (u góry) przy jeździe pod słońce -czuć- ale nie jest to jakieś tragiczne- z braku większych wad wymieniam tą. Jakość materiałów bdb.
~nosurprises
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Ogromna. Przy moich 180 cm (ok dodałem sobie 1 cm. ;) ) mogę dowolnie ustawiać fotel kierowcy , jak chcę to siedzę wyżej innym razem niżej zawsze pod dostatkiem mam miejsca na nogi. Z tyłu spokojnie za pasażerem zakładam nogę na nogę. Za kierowcą mojego wzrostu już nie ale na brak miejsca na nogi nie narzekam.
~marcopolo
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Mam 182 cm - przod b/problemow wygodnie i komfortowo - fotele super, przestrzen wystarczajaca. Z tylu dla dwoch doroslych osob z moimi parametrami - komfort, przy 3-ech moze byc troche ciasno (mimo wszystko zdecydowanie lepiej niz w Accord, nieco mniej niz w Mondeo)
~Karol
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Miejsca w środku pod dostatkiem. Dla 4 pasażerów jest bardzo wygodnie. Pomimo, że mam sedana to bagażnik jest bardzo ustawny i pojemny. Fotele składane i jest płaska podłoga. Wypad na narty bez bagażnika dachowego, jest dziura na narty w podłokietniku.
~Voytec
Sedan 2.2 HDi FAP 204KM 150kW
Bardzo dużo miejsca. Auto ma duży rozstaw osi (281 cm) więc miejsca w środku sporo. Przy ustawieniu fotela dla kierowcy o 190 cm wzrostu z tyłu wsiadam i nie dostaję kolanami do oparcia. Fotele dobrze trzymają, są bardzo wygodne.
~Tadeusz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Miejsca i z przodu i z tyłu jest wystarczająco do wygodnego podróżowania. Bagażnik również pakowny i ustawny, oczywiście jak na sedana. Trochę wysoki próg załadunku, ale ten model w ogóle ma wysoki i masywny \"tyłek\".
~radi
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jak na tą wielkość auta spodziewałbym się więcej miejsca, może nie przeszkadza mi ilość miejsca z tyłu co mała szerokość i wrażenie ciasnoty z przodu. Jest mocno obudowany co też daje dodatkowe wrażenie braku przestronności.
~mat
Sedan 2.0 HDi FAP 163KM 120kW
Miejsca jest wystarczająco dla wszystkich. Z przodu siedzi się luksusowo, z tyłu jak w dużym rodzinnym aucie. Plus za płaską podłogę u pasażerów ( w innych autach mam/miałem wybrzuszenie).
~rewerz
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
dla mnie b.dobrze, ale przy 2 wysokich osobnikach z przodu ,z tyłu może brakować dla wyższych osób miejsca na nogi. na szerokość wyśmienicie, nawet z tyłu 3 osoby mają dosyć wygodnie na dłuższym dystansie.
Dziennik kosztów dla Peugeot 508 I Sedan
9,4
~Wwd
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Bdb piza debilnym ksztaltem podlogi przed pasazerem z przodu - przez to wyzsza osoba ktora lubi rozprostowac nogi musi cofnac dalej fotel niz np w passki czy astrze 4.
Peugeot 508 I Sedan