Lista ocen Peugeot 508 I Sedan 1.6 THP 156KM 115kW 2011-2014 (28) - Ergonomia

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Siedzenia dobre, wszystkie przyciski w zasięgu ręki, HUD bardzo pomaga - widać na ekraniku prędkość, zadaną prędkość (tempomat) oraz strzałki nawigacji. Denerwuje dźwięk niezapiętych pasów, może się da to ściszyć albo wyłączyć? Słabo ze schowkami, nie ma, gdzie włożyć okularów, komórkę, drobnych pieniędzy. Fatalne uchwyty na kubki, mało, że większość kubków nie pasuje, to jak już pasują, zasłaniają nawigację. Plus za USB, jack i Bluetooth!...
~borys
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Prostota obsługi i w mojej ocenie wszystko pod reką, pomimo wszechobecnej "guzikologii" (intuicyjna obsługa "guzików' juz po kilkudziesięciu km) - wiem co mówię gdyż to mój pierwszy francuz i nie wymagał ode mnie wprowadzenia okresu szczególnego "przystosowania się do jazdy"
~Marek 457
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Bardzo dobrze. Chociaż jest kilka niedociągnięć. Pokrętło sterowania nawigacją jest trochę za wysoko i trzymając rękę na podłokietniku parę razy go wcisnąłem przez przypadek. Przyciski na kierownicy - trochę ich za dużo. Warto za to dokupić head-up display, naprawdę się sprawdza.
~KD
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Tu jest naprawdę nieźle - pomimo pierwszego wrażenia związanego z mnóstwem funkcji i tym samym \"guzikologii\", wystarczy kilkadziesiąt km by opanować wszystko . Kompletnie nie przeszkadza elektryczny hamulec ręczny z lewej! (ma swój urok)
~j.radecki
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Wszystko pod ręką, konsola elegancka i nieprzeładowana. Brak schowków w dostatecznej ilości. Kolorowe wyświetlacze tylko w najbogatszej wersji. Plus to 5 klasycznych, okrągłych zegarów.
~marcopolo
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Wszystko pod reka, obsluga moim zdaniem intuicyjna, przycisk startu po lewej stronie oraz automatyczny hamulec wymagaja przyzwyczajenia - poxniej ten uklad to rewelka, bardzo sie do niego przyzwyczailem!
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
od samego początku żadnych problemów z obsługą instrumentów pokładowych. wszystko przemyślane i intuicyjne. świetna kierownica wielofunkcyjna(tempomat, radio, komputer)
~franfan
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Pomimo, że nigdy nie miałem francuza, po kilkudziesięciu km wiedziałem co i gdzie jest. A wszystko w mojej ocenie jest pod ręką. Fotele takie jak powinny być
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
żadnych zastrzeżeń, dużo schowków obsługa intuicyjna, szczególnie udane sterowanie wieloma funkcjami z kierownicy
Sedan 1.6 THP 156KM 115kW
Bez zastrzeżeń, wszystko na swoim miejscu. Dużo przycisków na kierownicy ale są do opanowania.
Peugeot 508 I Sedan