Lista ocen Peugeot 508 I Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW 2011-2014 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tadeusz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Zaskakująco twarde zawieszenie, zwłaszcza na felgach 17 cali, co na naszych \"pięknych i gładkich drogach\" niestety spodziewanego \"francuskiego\" komfortu nie zapewnia. układ kierowniczy bez zastrzeżeń - auto prowadzi się b. pewnie, także na krętych drogach. Niestety, zimą zawieszenie \"zamarzło\", trzeszczenie, pukanie, dobijanie jak w 20-letnim Polonezie. Teraz, po odpowiednim przesmarowaniu w serwisie wszystko wróciło do normy.
~handlowiec
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jak dla mnie kto przesiadł się z Octavii II duże łał !!!. Generalnie prowadzenie bardzo dobre, zawieszenie bardzo komfortowe ale nie kanapowe, z twardszą charakterystyką-dla mnie super kompromis, trochę zbyt czułe wspomaganie reagujące na gwałtowniejsze ruchy kierownicą ale się przyzwyczaiłem
~Wwd
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Jak na francuza super ale subiektywnie mniej pewnie sie prowadzi niz insignia. Komfortowe i ciche resorowanie (ciszej niz w insigni i astrze 4) ale mogloby byc troche twardziej (jak na francuza i tak jest twardy ale ople prowadza sie jakby pewniej w zakretach,nie bujaja sie)
~Grzegorz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
komfort , super prowadzenie na zakrętach , żadnych odgłosów , koła 16 cali przez to trochę miększy i lepszy \"na krawężniki\" po mieście Fajne mocniejsze hamulce!!
~Darek
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dobrze tłumi nierówności, jest komfortowe i ciche.Ten samochód jest ustawiony na komfort. Minimalnie wychyla się na zakrętach. Mazda 6 lepiej trzyma się drogi.
~Bartosz
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Pewne prowadzenie, nie zdarzyło mi się stracić kontroli nad pojazdem nawet w ostrzejszych zakrętach przy wyższych prędkościach.
~Sebald
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Bardzo dobry - cichy, komfortowy, dobrze wybiera nierówności i trzyma na zakrętach. Jeden z najlepszych punktów pojazdu
~radi
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Tu jest świetnie również. Nie jest ani miękki, ani twardy, świetnie wybiera nierówności, jest ciche.
~Grzegorz bullit
Dobrze radzi sobie na felgach 17" w lato i 16" w zimę
~kazan
Sedan 2.0 HDi FAP 140KM 103kW
Dobrze trzyma się drogi. Słuchać gdy przejeżdza przez studzienki.
Peugeot 508 I Sedan