Lista ocen Peugeot 508 I SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW 2015-2017 (9) - Ergonomia

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Antoni
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
I teraz bez pochwał. Jeżeli byłem przyzwyczajony do niemieckiej ergonomii, to dopiero po kilku miesiącach przyzwyczaiłem się do francuskiej. Brakuje mi sterowania multimediami między siedzeniami, kierownica posiada tyle funkcji że czasem odrywałem wzrok od jazdy, miesiąc ponad zanim zacząłem robić to intuicyjnie, display nad konsola rewelacja. Tempomat we właściwym miejscu, obsługa wymaga przyzwyczajenia. Pozostałe przyciski są dobrze ułożone...
~Mirosław
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Tu mogłoby być lepiej. Wyłącznik trybu ECO (wyłączanie silnika na światłach) znajduje się pod klapką. Tryb ECO, który nie jest zbyt dobry dla trwałości silnika, jest włączany automatycznie przy każdym uruchomieniu samochodu. Małe schowki w środkowym panelu. Do przycisków na kierownicy trzeba się przyzwyczaić. Bardzo trudno znaleźć wygodną pozycję za kierownicą (pomimo pełnej regulacji siedzeń) - ale jest to możliwe. Siedzenie kierowcy jest...
~krzysiek
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Ogólnie na pierwszy rzut oka jest ok - klimatyzacja pod ręką, sterowanie na kierownicy też proste i czytelne, są uchwyty na kubki i podłokietnik w odpowiednim miejscu. A później wychodzą kwiatki - ekran trochę za głęboko schowany, brak (ale tak kompletnie) jakiejkolwiek półki na telefon, schowka na okulary itp. do tego aby wyłączyć start/stop trzeba szukać nie widocznego przycisku nad lewym kolanem.
~dkr
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Tutaj dużo gorzej niż w 406. Przyciskologia na kierownicy się nie sprawdza - sterowanie radiem w porównaniu do tego, co było w 406 to porażka. Podobnie tempomat. Schowki mało praktyczne.
~TOmek
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Jest OK. Znalazłem po 3 tygodniach wygodną pozycję i jej się trzymam. Dotykowy ekran rewelacja - prosty w obsłudze, szybko działa, nawigacja szybka i sprawna w obsłudze.
~dkr
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Gorzej niż poprzedni 406. Niektóre rzeczy (jak miejsca na kubki) wkurzają do granic wytrzymałości.
~TK
Schowki, schowki, schowki.
~Tomek
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Brakuje miejsca na większe butelki
~Ernest
SW Facelifting 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Trochę trzeba przyzwyczaić się...
Peugeot 508 I SW Facelifting